VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Leonardo Suárez przenosi się do Hiszpanii

Kamil Guziak, 24.11.2014; 23:16

Prezydent Boca Juniors potwierdza odejście zawodnika

Daniel Angelici — prezydent argentyńskiego klubu, potwierdził dziś w jednym z wywiadów, że 18-letni Leo Suárez, jeszcze zimą opuści Argentynę na rzecz Hiszpanii. Taką informację miał przekazać sam zawodnik odmawiając Boca przedłużenia umowy. Rodzina pomocnika przyznała, że przeprowadzka podyktowana jest „względami bezpieczeństwa”.

Nazywany „ostatnią perłą Boca” — Leonardo Suárez już w styczniu przeniesie się do Hiszpanii. Taką informację potwierdził prezydent Boca Juniors — Daniel Angelici. Stwierdził on, że zawodnik odrzucił propozycję podpisania nowego kontraktu, a do takiej decyzji nakłoniła go rodzina, która ze względów bezpieczeństwa zdecydowała się na emigrację do Europy.

„Przedstawiciel Suáreza powiedział nam, że jego rodzina ma zamiar przenieść się do Hiszpanii ze względów bezpieczeństwa” — powiedział Angelici, który nie ukrywa, że liczy na uzyskanie pieniędzy z transferu zawodnika.

„Postaramy się dokonać transakcji. Mamy oferty z Hiszpanii, dlatego liczymy na to, że Boca odzyska pieniądze zainwestowane w Suáreza” — mówił prezydent, podkreślając, że ma świadomość wygasającego w czerwcu przyszłego roku kontraktu zawodnika, przez co jest to ostatnia szansa na uzyskanie jakichkolwiek pieniędzy z tego transferu.

Ta informacja na pewno ucieszyła Roberto Fabiána Ayalę, który od dłuższego czasu zabiega o zakup zawodnika. Argentyńskie media spekulują jednak, że ofensywnie usposobiony pomocnik bliższy jest zasilenia składu lokalnego rywala Valencii, a więc dryżyny Villarreal, która również zagięła parol na Argentyńczyka. Wiele wskazuje na to, że transfer zawodnika będzie w dużej mierze zależał od decyzji Petera Lima.

Czytaj również: Leonardo Suárez blisko Valencii

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.