VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Roszady na Levante

Karol Kotlarz, 21.11.2014; 21:08

Negredo i Gil zagrają od pierwszych minut?

Przed derbowym spotkaniem z Levante Nuno Espírito Santo ma nie lada problem z ustawieniem drużyny na niedzielny mecz. Uraz Paco Alcácera oraz stojący pod znakiem zapytania występ Daniego Parejo sprawiają, że portugalski szkoleniowiec musi szukać alternatywnych rozwiązań.

Występ Paco jest poważnie zagrożony ze względu na odniesioną na treningu kontuzję ścięgna podkolanowego, zaś Dani Parejo dochodzi do siebie po podobnym urazie. Pomocnik co prawda powrócił do treningów z zespołem, lecz jego występ z Levante jest mało prawdopodobny. Czwartkowego treningu nie dokończył José Luis Gayà, lecz jego uraz okazał się niegroźny i młody obrońca powrócił do pełni sił. Zdaniem hiszpańskiej prasy szansę gry od początku niedzielnego spotkania mają Álvaro Negredo oraz Carles Gil.

W pierwszej kolejności Nuno testował na treningu ustawienie 4-4-2: Diego Alves, Barragán, Mustafi, Otamendi, Gayà, Javi Fuego, André Gomes, Carles Gil, Piatti, Rodrigo oraz Negredo. Jeśli stan zdrowia Parejo pozwoli na jego występ w niedzielnym spotkaniu, możemy ujrzeć na boisku ustawienie 4-3-3: Diego Alves, Barragán, Mustafi, Otamendi, Gayá, André Gomes, Javi Fuego, Parejo, Feghouli, Rodrigo i Negredo. W przeciwnym razie 4-3-3 mogą stworzyć: Diego Alves, Barragán, Mustafi, Otamendi, Gayá, André Gomes, Javi Fuego, Piatti, Carles Gil, Rodrigo oraz Negredo.

Kontuzja Paco sprawia, że szansę gry od pierwszych minut w ataku „Nietoperzy” dostanie wypożyczony z Manchesteru City Álvaro Negredo. Jak dotąd napastnik meldował się na boisku jedynie w końcówkach spotkań.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.