VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Z Levante bez Paco?

Bartłomiej Płonka, 20.11.2014; 22:58

Występ napastnika zagrożony

Najnowsze wieści z Walencji donoszą, iż występ Paco Alcácera w derbowym meczu z Levante jest co najmniej zagrożony. Napastnik Los Ches nabawił się urazu ścięgna podkolanowego.

Paco Alcácer nie trenował dziś z zespołem poprzez kontuzję ścięgna podkolanowego. Napastnik narzekał na ból w prawej nodze i nie był w stanie przystąpić do zajęć. Zawodnik przeszedł już badania, które potwierdziły wspomniane przypuszczenia i tym samym jego występ w niedzielnym meczu stanął pod dosyć dużym znakiem zapytania.

Mówi się, że napastnik odczuwał dyskomfort w nodze już wcześniej i być może dlatego nie pojawił się na boisku choćby na kilka minut w spotkaniu reprezentacyjnym z Niemcami. Przypomnijmy, że parę dni wcześniej Paco w pełnym wymiarze czasowym wystąpił w meczu przeciwko Białorusi.

Ewentualny brak Paco może oznaczać, że Nuno skusi się do pierwszego składu posłać Álvaro Negredo. Możliwa jest także opcja na szpicy z Rodrigo, jednak bardzo możliwe, że na placu gry zobaczymy obu zawodników jednocześnie. Przypomnijmy również, że wątpliwy pozostaje występ Daniego Parejo, który niedawno wrócił do treningów z zespołem.

Kategoria: Raporty Medyczne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. cichyjoe20.11.2014; 23:39
I właśnie w tym jest problem, bo na skutek występów reprezentacyjnych kluby tracą często najlepszych zawodników na skutek głupich urazów. Real np. stracił Modrica na uwaga cztery miesiące i dostanie odszkodowanie w wysokości 1,8 mln euro. Ciekawe jak poważną kontuzję ma Paco?
2. Trivium21.11.2014; 09:43
Triviumno to

https://www.youtube.com/watch?v=lV8i-pSVMaQ
3. KosteK21.11.2014; 20:06
Idealny moment... Paco kontuzja, Rodrigo bez formy. Jedyna możliwa opcja na Levante to Negredo. Niech się pokaże z najlepszej możliwej strony :-)
4. qqsPL22.11.2014; 01:42
qqsPLWrescie! Myslalem, ze sie nie doczekam. Mam nadzieje, ze Nuno nie bedzie odwalal szopek i wpusci Negredo od 1 minuty.