VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

W Lizbonie bez zmian

Arkadiusz Bryzik, 20.11.2014; 17:37

Pérez za 30 mln €

Enzo Pérez nadal pozostaje celem transferowym Petera Lima. Singapurczyk nie zraził się fiaskiem letnich negocjacji i już w styczniu zamierza ponowić ofertę za Argentyńczyka. Prezydent Benfiki wciąż żąda 30 mln € za usługi jednego ze swoich najlepszych piłkarzy.

Saga transferowa z Enzo w roli głównej trwała kilka miesięcy. Do ostatnich dni okienka w Walencji czekano na potwierdzenie transferu, jednak do tego, mimo wcześniejszego, ustnego porozumienia między Limem a Vieirą, nie doszło. Prezes lizbońskiego klubu zażądał za usługi Péreza 30 mln €, mimo że wcześniej zgodził się przyjąć ofertę o 5 mln € niższą.

Media w Portugalii donoszą, iż Benfica będzie musiała zimą szukać wzmocnień, a by tego dokonać, prawdopodobnie będzie też musiała pozyskać fundusze niezbędne do przeprowadzenia kilku transferów. Mówi się, iż najłatwiejszym sposobem na to miałaby być sprzedaż jednego z dwóch najlepszych piłkarzy: Gaitana bądź Péreza.

Usługami tego drugiego wciąż żywo zainteresowany jest Peter Lim. Choć Luis Filipe Vieira dał do zrozumienia, że nie pozwoli Argentyńczykowi odejść za kwotę mniejszą niż 25 mln €, Singapurczyk z pewnością zasiądzie z nim do negocjacji i postara się po raz kolejny sprowadzić na Mestalla wszechstronnego pomocnika.

Kategoria: Transfery | Plazadeportiva | A'Bola skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. pajacyk21.11.2014; 09:37
pajacykJeśli prezes Benfiki wciąż wspomina o 30 milionach, to nawet nie rozpoczynałbym negocjacji. Jeśli poprzednio proponowaliśmy ok. 25+, to teraz odpowiednio mniej – dla mnie 20-22 mln to absolutny max.
2. Vicente7321.11.2014; 09:39
Vicente73Jest rzeczą uwłaczającą nam, że nadal interesujemy się Perezem. Z hochsztaplerami nie prowadzi się interesów!
3. fundmental21.11.2014; 11:43
Zdecydowane NIE!!! Chodzi o pieniądze, których nie jest wart ten zawodnik, ale równie o to, ze nie możemy się zachować jak frajerzy...kilka lat z tym przydomkiem wystrczy. Jest wielu lepszych, tańszych i bardziej perspektywicznych. Nie ma co ukrywać, ale Enzo szczyt formy ma juz za sobą. Moutinho, Cabaye, Snejider. Jakie są Wasze propozycje???
AMUNT!!!