VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gayá: „Derbowe mecze zawsze są wyjątkowe”

Bartłomiej Płonka, 19.11.2014; 21:57

19-latek czeka na niedzielę

José Gayá w niedzielę zaliczy swoje pierwsze derby miasta przeciwko Levante w seniorskiej piłce. 19-latek na środowej konferencji prasowej opowiadał o swoich odczuciach i przyznał, że spotkanie będzie wyjątkowe.

Zdaniem José Gayi kluczem do wygranej będzie skupienie. Młody obrońca spodziewa się trudnego meczu oraz podobnie, jak Fuego liczy na wsparcie kibiców. „Musimy być cały czas bardzo skoncentrowani, by wygrać. Gramy na stadionie rywala, jednak fani będą nas wspierać i jestem pewien, że to nam pomoże”.

Następnie 19-latek przyznał, że będzie to wyjątkowy mecz. Gaya uważa, że spotkania, takie, jak to z Levante zawsze są szczególne, a zwycięstwo w nich to coś więcej niż same trzy punkty. „Derbowe pojedynki zawsze są wyjątkowe. Jestem pewien, że gra z pełną intensywnością może przynieść nam sukces, ale to nie będzie łatwe, bo to derby z trudną drużyną”.

„Levante źle rozpoczęło ligowy sezon, mieli swoje problemy, które trudno było pokonać. Teraz wygląda to u nich lepiej, są zespołem, a ich celem będzie na pewno zwycięstwo. Jeśli będziemy mieć piłkę, to im sprawi to trudność. Damy z siebie wszystko” — zakończył.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.