VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Nie jestem zadowolony z rezultatu”

Karol Kotlarz, 10.11.2014; 19:37

Trener Valencii o niedzielnym spotkaniu

Szkoleniowiec „Nietoperzy”, Nuno Espírito Santo pojawił się na konferencji prasowej po meczu z Athletikiem Bilbao. Portugalczyk udzielił krótkiej wypowiedzi na temat niedzielnego spotkania oraz poruszył temat murawy na Estadio Mestalla.

„Mieliśmy do czynienia z dobrym przeciwnikiem. Nie sądzę, że zabrakło czegoś w ataku. W pierwszej połowie mieliśmy okazje do zakończenia akcji. Byliśmy zdominowani, ciężko było nam skonstruować akcje. Nie jestem zadowolony z rezultatu, chociaż staraliśmy się wygrać, daliśmy z siebie wszystko” — ocenił Nuno.

Portugalski szkoleniowiec wypowiedział się ponadto na temat fatalnego stanu murawy na Estadio Mestalla, mówiąc: „Murawa musi zostać zmieniona. Prezydent wie o tym i zamierza ją wymienić. Bardzo trudno grać w piłkę na murawie w takim stanie”.

W niedzielnym spotkaniu po raz pierwszy na murawie pojawił się tercet: Paco-Rodrigo-Negredo. Nuno na chwilę obecną nie potrafi ocenić, czy w następnym spotkaniu wystawi wymienioną trójkę od pierwszych minut: „Do następnego meczu musimy przygotować się z wymaganym spokojem. Nie powiem, czy Negredo, Rodrigo i Paco zagrają od początku w następnych spotkaniach, zobaczymy. Dziś mieli okazję, jednak to był trudny moment, bowiem Athletic był bardzo cofnięty do defensywy”.

Na koniec Nuno udzielił krótkiej wypowiedzi na temat Rodrigo Moreno, który od sześciu kolejek nie pokonał bramkarza rywali: „Jestem bardzo zadowolony z Rodrigo. Jest wszechstronny i może grać na każdej pozycji w ofensywie. Bramka jest kwestią czasu. To dobrze, że napastnicy mają obsesję zdobywania goli. Rodrigo pracuje bardzo dobrze i nie martwi mnie brak skuteczności”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.