VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Filipe: „Nie jestem sfrustrowany”

Bartłomiej Płonka, 09.11.2014; 11:26

Brazylijczyk czeka na swoją szanse

Filipe Augusto, chociaż nie dostaje wielu szans od Nuno cierpliwie czeka na kolejne minuty. Jak przyznał w krótkiej wypowiedzi jest spokojny i nie czuje się rozczarowany całą sytuacją.

Filipe Augusto zapytany czy nie jest rozczarowany małą ilością otrzymanych szans od Nuno zdecydowanie zaprzeczył. Brazylijczyk przyznał także, że cały czas ciężko pracuje i czeka na kolejne minuty gry. „To wybory trenera, a on wie najlepiej, co jest korzystne dla zespołu. Kontuzja Parejo? Nie byłem i nie jestem sfrustrowany, kiedy dowiedziałem się, że nie zagram za niego. Pozostaję spokojny, daje z siebie wszystko i jestem gotowy do gry, kiedy tylko trener tego będzie chciał”.

Augusto odniósł się również do pozycji Valencii w tabeli i walki o pierwszą czwórkę. Brazylijczyk także stwierdził, że zespół interesuje tylko awans do Ligi Mistrzów. „Walka o Ligę Mistrzów to nasz cel. Chcemy, by Valencia tam się znalazła w przyszłym sezonie. Nie myślimy o żadnym tytule. Pracujemy bardzo mocno i myślimy o każdym kolejnym spotkaniu”.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS09.11.2014; 12:31
LukasZ_NSByły by jaja niezłe, jakbyśmy sprowadzili dobrego prawego obrońcę i środkowego pomocnika, Negredo zacząłby w końcu jakoś grać i strzelać i "nie myśląc o tytule" zdobylibyśmy go ;D marzenia;p
W każdym razie patrząc na to jak wygląda nasza sytuacja w lidze teraz, przynajmniej w tym sezonie można by było marzyć ;)