VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mustafi: „Wsparcie kibiców jest kluczem do zwycięstw”

Bartłomiej Płonka, 04.11.2014; 16:15

Niemiec o wygranej z Villarreal

Bohater niedzielnych derbów z Villarreal, Shkodran Mustafi pojawił się na poniedziałkowej konferencji prasowej. Niemiec podsumował wygrane spotkanie, w którym zdobył dwie bramki, z powodu czego nie krył zadowolenia.

Niemiecki defensor jak najbardziej cieszył się ze zdobycia dwóch trefnień w derbowym meczu. Jednocześnie pokreślił, że na pierwszym miejscu stoi zwycięstwo całego zespołu i to liczy się najbardziej. „Dopisujemy trzy bardzo ważne punkty. To nasz cel w każdym meczu i zawsze będziemy stawali do boju o pełną stawkę. Sam jestem bardzo szczęśliwy ze strzelenia dwóch goli. Najważniejsze jest to, że wykonaliśmy plan”.

Mustafi słów kilka poświęcił także Nuno. Niemiec przyznał, że trener walenckiego zespołu na wszelką cenę chciał wyjechać z El Madrigal, jako zwycięska drużyna. „Dużo nam mówił, że nadszedł czas na zwycięstwo na wyjeździe. Pracowaliśmy w tym tygodniu bardzo mocno, by wygrać, co się udało”.

Defensor Valencii odniósł się również do postawy kibiców, którzy w liczbie 3000 stawili się na El Madrigal. „Byłem pozytywnie zaskoczony, kiedy zobaczyłem tak wielu kibiców. Oni okazują nam wiele wsparcia i miłości. Ich pomoc jest jednym z kluczy do odnoszenia sukcesów”.

Na koniec zapytany o dobrą grę w obronie, Shkodran podkreślał, iż jest do zasługa każdego z czwórki obrońców. Niemiec nie zapomniał wspomnieć także o Rúbenie Vezo, którego sam wygryzł ze składu. „Na początku przybycia do Valencii skupiałem się, żeby wrócić do gry jak najszybciej. Teraz prezentuje się dobrze, ale nasza postawa z tyłu to zasługa każdego, zarówno moja, jaki i Nico, Gayi czy Antonio. Także Rúben Vezo wykonał kawał dobrej roboty, kiedy grał na początku rozgrywek”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK04.11.2014; 17:32
Świetny obrońca! :)
Dziwiłem się dlaczego Vezo musiał mu ustąpić miejsca w pierwszym składzie mimo bardzo dobrej gry w pierwszych meczach, teraz już się nie dziwię ;)

Byle tak dalej!
Oby każdy nowy zawodnik Valencii miał takie wejście jak Mustafi!
2. Ashkan04.11.2014; 17:45
Od początku go popierałem :) pisałem że jak gra w reprze Niemiec to musi być dobry :) a on ma przecież dopiero 22 lata .