VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno: „Chcę pozostać w Valencii na długo”

Bartłomiej Płonka, 02.11.2014; 13:11

Portugalczyk przed derbami

Ostatnio informowaliśmy, że walencki klub będzie chciał przedłużyć kontrakt z Nuno Espirito Santo. Portugalski trener odniósł się do całej sytuacji na konferencji prasowej, a także opowiadał o derbowym meczu z Villarreal.

Na sam początek Nuno odniósł się do kwestii ewentualnego przedłużenia kontraktu. Portugalczyk przyznał, że chciałby pozostać na Mestalla, ale teraz skupia się na pojedynku z Villarreal: „To dla mnie zaszczyt i ogromna przyjemność pracować w Valencii. Czuję się szczęśliwy i cieszę się z pracy tutaj. Jestem wdzięczny za zaufanie, chciałbym pozostać w Valencii na długo, jednakże teraz myślimy o jedynym, o meczu z Villarreal”.

Następnie Portugalczyk mówił już bezpośrednio o spotkaniu na El Madrigal: „Villarreal to zespół, który nigdy się nie poddaje i zawsze chce wygrywać. Mają duży potencjał i bardzo dobrego trenera. To nie będzie łatwy mecz” — ostrzegał. „Ten pojedynek jest wyjątkowy, ponieważ to derby regionu. Dla naszych kibiców i zawodników oznacza to coś więcej. Chcemy, aby po meczu fani byli z nas dumni”.

Nuno na koniec słów kilka poświecił Daniemu Parejo, który poprzez uraz nie wystąpi przeciwko Villarreal: „Jego nieobecność jest ważna, bo to istotny zawodnik. Mamy jednak zaufanie do każdego, kto może go zastąpić. Chcemy zrobić wszystko tak, by nie było widać jego braku”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.