VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Łatwo jest zmotywować zespół na Valencię”

Bartłomiej Płonka, 02.11.2014; 12:52

Marcelino przed meczem

Marcelino García Toral, szkoleniowiec Villarreal pojawił się na przedmeczowej konferencji prasowej. Odpowiadając na pytania dziennikarzy przyznał, że jego drużyna ma się dobrze, a na spotkanie z Valencią nie potrzebuje dodatkowych motywacji.

Marcelino nie miał wątpliwości, że stawką niedzielnego meczu jest coś więcej niż trzy punkty. Szkoleniowiec przyznał, że jego zespół czeka na to spotkanie szczególnie: „Łatwo jest zmotywować drużynę do meczu z Valencią. To bardzo ważne starcie, derbowe, ważne dla fanów, a chęci wygranej są większe niż zawsze” — przekonywał.

„Valencia to dobry zespół, który dokonał wielu zmian przed sezonem, co wychodzi im na dobre. Znamy ich siłę, ale mamy pomysł na ten mecz i będziemy chcieli wygrać. Nie możemy tracić koncentracji, szczególnie w obronie. Mamy kłopoty w tej formacji, ale musimy sobie poradzić” — dodał.

Na koniec trener Villarreal wspominał ostatni mecz z Sevillą, w którym jego zespół przegrał 1:2, pomimo prowadzenia 1:0: „W Sewilli pokazaliśmy, że pomimo kłopotów potrafimy grać na niezłym poziomie. Tam mieliśmy wygraną blisko, jednak straciliśmy szansę na trzy punkty. Teraz grać będziemy z podobnej klasy rywalem, chcemy znów dobrze się pokazać”.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.