VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Paco: „Nie śpieszymy się”

Bartłomiej Płonka, 02.11.2014; 12:33

Od Alcácera słów kilka

Negocjacje w sprawie nowego kontraktu Paco wkroczyły w ostatnią fazę, a sam zainteresowany w jednej z wypowiedzi zabrał głos na ten temat. Napastnik walenckiego klubu opowiadał także o meczu z Villarreal i całym sezonie La Liga.

Na sam początek Paco krótko odniósł się do odnowienia umowy, której negocjacje ponoć wkraczają w końcową fazę. Napastnik przyznał, ze chętnie pozostałby w Valencii, ale obecnie skupia się na sprawach czysto piłkarskich. „Valencia mnie chce, rodzina też chciałby, bym tu został. Nie ma pośpiechu, obie strony są zgodne. Na razie jednak skupiam się na sprawach piłkarskich, to priorytet”.

Następnie Paco analizował sytuację w tabeli, a także poruszył temat meczu z Villarreal. Snajper zauważył, że niedzielne starcie będzie bardzo ważne, a ekipa z El Madrigal to przeciwnik w walce o pierwszą czwórkę. „Obecnie w tabeli jest pięć zespołów z największa liczbą punktów, ale Real i Barcelona są najmocniejsze. Każdy może zawsze doskoczyć do nas w tabeli, a Villarreal jest bezpośrednim rywalem w walce o Ligę Mistrzów”.

Na koniec Alcácer krótko odniósł się do osób Álvaro Negredo i kontuzjowanego Daniego Parejo, który nie zagra w niedzielnym meczu z Villarreal. „Álvaro to mój partner. Jesteśmy w jednym zespole i wspólnie chcemy dobra Valencii. Dani? To był dla nas kluczowy gracz. Szkoda, że nie będzie mógł zagrać, zawsze bardzo pomagał drużynie”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LimaK02.11.2014; 12:59
Tu się nie zgadzam. Trzeba się pospieszyć z odnowieniem kontraktu bo inaczej ktoś może kupić go za "grosze"...
2. mattaj02.11.2014; 14:29
mattajDokładnie, potem się skończy jak z Bernatem...