VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Villarreal vs. Valencia — powołania

Kamil Guziak, 01.11.2014; 14:48

Zuculini jednak poza kadrą

Nuno Espirito Santo podał nazwiska 19 zawodników, którzy znaleźli się w szerokiej kadrze na mecz z Villarreal. Wśród wybrańców Portugalczyka próżno szukać takich piłkarzy jak João Pereira, czy Bruno Zuculini. Po raz kolejny nie znaleźli oni uznania w oczach trenera i nie zasiądą choćby na ławce rezerwowych.

Brak miejsca dla wspomnianej dwójki utwierdza nas w przekonaniu, że ich czas na Mestalla dobiega końca. Prócz Pereiry i Zuculiniego, na El Madrigal nie zagrają na pewno kontuzjowani Dani Parejo, Lucas Orbán oraz Jaume Doménech.

Bramkarze: Alves, Yoel

Obrońcy: Barragán, Cancelo, Mustafi, Otamendi, Vezo, Gayà

Pomocnicy: Filipe Augusto, Javi Fuego, André Gomes, De Paul, Feghouli, Carles Gil, Roberto

Napastnicy: Rodrigo, Negredo, Piatti, Alcácer

Przypominamy o tegorocznych edycjach Forumowego Typera oraz nowości, Fantasy Lidze VCF.pl.

UWAGA! Jeśli sądzisz, że mógłbyś wspomóc swoją ulubioną stronę w tworzeniu pakietu meczowego i chciałbyś by twoje przemyślenia trafiały do newsów, masz taką możliwość. Wystarczy, że napiszesz post na Twitterze, w treści którego zamieścisz hashtag: #VCFpl. Najbardziej błyskotliwe opinie będą publikowane w zapowiedziach, pomeczówkach czy ocenach redakcji, a najciekawsze z nich trafią na nasz facebook’owy fanpage.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego kanału IRC! oraz strony Lajfy.com, gdzie w trakcie meczu trwać będzie relacja tekstowa.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.