Getafe vs. Valencia — składy

Marcin Śliwnicki, 22.09.2014; 19:51

Wyjściowy skład bez zmian

Na murawę Coliseum Alfonso Pérez wybiegnie dziś identyczny skład, jaki w poprzedniej kolejce Nuno desygnował przeciwko Espanyolowi. W wyjściowej „jedenastce” rywali zobaczymy zaś byłych piłkarzy Valencii: Guaitę i Alexisa. Początek meczu o 20:45.

Getafe: Guaita, Valera, Alexis, Naldo, Escudero, Juan Rodríguez, Freddy, Sarabia, Sammir, D. Castro, Lafita.

Valencia: Alves, Barragán, Vezo, Otamendi, Gayà, Fuego, Parejo, André Gomes, Rodrigo, Piatti, Alcácer.

Przypominamy o tegorocznych edycjach Forumowego Typera oraz nowości, Fantasy Lidze VCF.pl.

UWAGA! Jeśli sądzisz, że mógłbyś wspomóc swoją ulubioną stronę w tworzeniu pakietu meczowego i chciałbyś by twoje przemyślenia trafiały do newsów, masz taką możliwość. Wystarczy, że napiszesz post na Twitterze, w treści którego zamieścisz hashtag: #VCFpl. Najbardziej błyskotliwe opinie będą publikowane w zapowiedziach, pomeczówkach czy ocenach redakcji, a najciekawsze z nich trafią na nasz facebook’owy fanpage.

Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego kanału IRC! oraz strony Lajfy.com, gdzie w trakcie meczu trwać będzie relacja tekstowa.

Kategoria: Mecze | Twitter skomentuj Skomentuj (3)