VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Aurelio potwierdził sprzedaż akcji

Arkadiusz Bryzik, 31.07.2014; 17:43

Kilka słów od przedstawiciela Fundacji

Aurelio Martinez potwierdził, że członkowie Fundacji zagłosowali za sprzedażą większościowego pakietu akcji Peterowi Limowi. Choć przyznał, że ostatecznego porozumienia z Bankią nie ma, to przyznał, że jego zdaniem cały proces zakończy się do połowy sierpnia.

„Głosowaliśmy za sprzedażą klubu Limowi” — potwierdził wyniki głosowania Aruelio. „Dwóch akcjonariuszy głosowało przeciwko takiemu rozwiązaniu, ale aż 17 było zwolennikami sprzedaży akcji”. Prezydent Fundacji, zgodnie z zapowiedziami, zrezygnował z pełnionej funkcji.

„Moim zdaniem cały proces potrwa do 15 sierpnia. Wówczas porozumienie między Meriton a Bankią powinno zostać zawarte, a sprawa Porxinos rozwiązana” — zapewniał. „Ufam, że dzisiejsze wydarzenia dadzą wszystkim stronom impuls do przyspieszenia procesu. Różnice pomiędzy członkami nie były aż tak ogromne, jak je przedstawiano”

Na koniec Martinez potwierdził, że Lim nadal będzie wspierał klub, wypożyczając do klubu piłkarzy, których wykupi z innych klubów. Zabieg ten ma być identyczny jak w przypadku Rodrigo i Gomesa.

Tymczasem na chwilę obecną aż 75% ankietowanych w sondzie na Superdeporte przyznało, że jest zadowolona z decyzji Fundacji. Widać to było również przed bramami Mestalla, gdzie Amadeo Salvo był radośnie witany przez rozentuzjazmowany tłum.

Post użytkownika VCF.PL.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte | Twitter skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Gajos31.07.2014; 21:38
GajosLimowi źle z oczu patrzy. Jakoś nie wzbudza we mnie zaufania, obym się mylił.
2. FranekVCF31.07.2014; 21:48
Bo Lim to skośnooki