VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

NIEOFICJALNIE: Fundacja głosowała za Limem

Arkadiusz Bryzik, 31.07.2014; 15:55

Konferencja niebawem

Choć do załatwienia zostało jeszcze kilka istotnych spraw, a sam wynik głosowania nie jest oficjalny, możemy śmiało powiedzieć, że Peter Lim właśnie wykonał potężny krok w stronę objęcia sterów Valencii.

Spotkanie członków Fundacji trwało ponad 5 godzin, a zapowiadana konferencja prasowa była przenoszona kilkukrotnie. Na chwilę obecną dziennikarze i przedstawiciele klubu czekają na spotkanie.

Dani Meroño Bori, dziennikarz sportowy m.in. Superdeporte czy Radio Esport poinformował nieoficjalnie, że wyniki głosowania prezentują się w stosunku 17:2, na korzyść Lima. Wcześniej do sieci trafiły wiadomości, jakoby trójka przedstawicieli Generalitat — samorządu autonomii Walencja — dostała instrukcje by głosować przeciwko Singapurczykowi, jednak ostatnie doniesienia mówią, że owa trójka jedynie dociekała odpowiedzi na pytania dotyczące wszystkich niejasnych warunków umowy z Limem, co — sądząc po wyniku głosowania — im się udało.

Następne kroki dotyczące sprzedaży to porozumienie na linii Bankia-Meriton, rozwiązanie problemu z Porxinos oraz potwierdzenie procesu przez Komitet Nadzoru Fundacji co w obecnej sytuacji powinno być jednak kwestią czasu.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.