VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia poszukuje lewego obrońcy

Kamil Guziak, 31.07.2014; 11:57

José Gayi przybędzie konkurent

Mimo pełnego zaufania klubu do młodego Hiszpana, sekretariat techniczny analizuje rynek transferowy w poszukiwaniu zawodnika, który będzie rywalizował z Gayą o miejsce w pierwszym składzie. Oznacza to również, że z klubem pożegna się zapewne Cissokho.

Zdaniem Nuno w drużynie powinno się znaleźć dwóch „solidnych” lewych obrońców. Po opuszczeniu Valencii przez Juana Bernata na chwilę obecną portugalski szkoleniowiec ma do dyspozycji trzech zawodników mogących występować na lewej stronie obrony. Niepodważalnym numerem jeden jest w tej chwili José Gaya, poza którym jedynym nominalnym lewym defensorem jest Aly Cissokho. Ten jednak nie przekonał trenera swoją grą, dlatego wielce prawdopodobne jest, że jeszcze w tym okienku Francuz opuści Valencię. Trzecim wyborem jest Andrés Guardado, który swego czasu został przemianowany na lewego obrońcę. Nominalną pozycją Meksykanina jest jednak lewa pomoc i to właśnie tam widzi go Nuno. Oczywiście jeśli ten nie zdecyduje się na zmianę barw klubowych w najbliższym miesiącu.

W związku z zaistniałą sytuacją sztab techniczny poszukuje rozwiązania, analizując rynek transferowy w poszukiwaniu odpowiednich zawodników. Jednym z nich jest portugalski obrońca Málagi – Vitorino Antunes. Relacje między klubami są dobre, a w klubie z Andaluzji znajduje się obecnie trzech lewych obrońców – Arthur Boka, Casado i wspomniany Antunes. Pierwsza oferta klubu z Mestalla została jednak odrzucona, a rozmowy stanęły w martwym punkcie. Być może wszystko dzięki zainteresowaniu zawodnikiem ze strony West Hamu, Sevilli i Lazio, które także chętnie sprowadziłyby piłkarza do siebie. Wydaje się, że poszukiwania konkurenta dla Gayi nie zakończą się szybko, co nie będzie dobrą wiadomością dla Nuno.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. szymon247731.07.2014; 12:43
Najpierw niech znajdą jednego solidnego prawego obrońce
2. Old Wardrober31.07.2014; 12:55
Cale szczescie, ze Guardado do pomocy przesuniety.