VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jonas, Banega i Postiga nie jadą do Anglii

Bartosz Zajdel, 31.07.2014; 01:05

W oczekiwaniu na transfer

W czasie gdy drużyna jest w trakcie tournée w Ameryce Południowej, skąd uda się do Londynu, by zmierzyć się w Emirates Cup z Mónaco i Benficą, Éver Banega, Hélder Postiga i Jonas przebywają w Walencji, trenując z trenerem od przygotowania fizycznego — Migelem Villagrasem.

Amadeo Salvo poinformował, że ani Éver Banega, ani Hélder Postiga, ani Jonas nie dołączą do drużyny po zgrupowaniu w Ameryce Południowej. Żaden z nich nie może liczyć na miejsce w drużynie w przyszłym sezonie, wobec czego trwają poszukiwania klubów zainteresowanych transferem kogoś ze wspomnianej trójki.

W kwestii Portugalczyka, jego agent — Jorge Mendes, zobowiązał się zająć jego transferem, a wg portugalskiego dziennika O Jogo, usługami Postigi zainteresowała się Braga. Jonasowi z kolei pozostaje jeszcze rok kontraktu, jednakże rozważa on propozycję od kilku klubów europejskich i brazylijskich, a także jedną z Emiratów Arabskich.

Dużo bardziej skomplikowana wydaje się być sytuacja Banegi, gdyż brakuje klubów, które byłyby gotowe na niego postawić. On sam ma zamiar pozostać w Valencii na kolejny rok by wypełnić kontrakt i stać się wolnym zawodnikiem, co ułatwiłoby mu negocjacje z zainteresowanymi klubami. Banega w drugiej połowie poprzedniego sezonu był wypożyczony do drużyny Newell's Old Boys i mówi się, że to właśnie do niej pragnie wrócić.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.