VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia nie złoży oferty za Vietto

Karol Kotlarz, 30.07.2014; 15:57

Napastnik dołączy do Villarreal

Zdaniem walenckich mediów Valencia nie skorzysta z prawa pierwokupu Luciano Vietto. Obiecujący snajper argentyńskiego Racingu trafi zatem do drużyny Villarreal, której oferta opiewa na kwotę 7,5 mln €.

Nie tak dawno informowaliśmy o zainteresowaniu Villarreal usługami Luciano Vietto. Ekipa El Submarino Amarillo złożyła w ostatnich dniach ofertę za napastnika. Do owej propozycji ustosunkować musiała się drużyna Valencii, posiadająca prawo pierwokupu Argentyńczyka zagwarantowane przy okazji negocjacji transferowych w sprawie Rodrigo De Paula.

Jak donosi Superdeporte Valencia nie zdecyduje się na wyrównanie kwoty 7,5 mln €, którą za Vietto wyłożyć miało Villarreal. Na dzień dzisiejszy sekretariat techniczny będący w nieustannym kontakcie z Nuno i Peterem Limem koncentruje się na innych celach, wśród których najbardziej priorytetowym jest pozyskanie środkowego obrońcy.

Na brak kontroferty ze strony Valencii miały również wpływ krótki czas na złożenie oferty, wynoszący 48 godzin oraz fakt, iż proces sprzedaży klubu nie został oficjalnie zakończony. Aby sfinansować transfer Vietto włodarze Los Ches musieliby sięgnąć po fundusze uzyskane z transferów Mathieu i Bernata.

Pozycja środkowego napastnika jest dość silnie obsadzona — aktualnie na Mestalla przebywa trzech snajperów: Paco Alcácer, Rodrigo Moreno i Vinícius Araújo. Ten ostatni może trafić na wypożyczenie, zwłaszcza jeśli po przejęciu klubu przez Lima dojdzie do skutku transfer Jacksona Martíneza.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS30.07.2014; 16:07
LukasZ_NSFaktycznie jest "moc" w ataku hahaha.
2. VShingoV30.07.2014; 16:21
Na ten czas jest to dobra decyzja. Gracz ten raczej nie ma paszportu UE. Zabrałby miejsce które jest nam potrzebne dla innych zawodników. Mamy już 3 zawodników młodych do ataku i potrzeba nam raczej starszego snajpera.
Kasa 7,5mln nie jest mała a obrona potrzebuje wzmocnienia bardziej niż atak.
3. woker18230.07.2014; 23:00
woker182Akurat Vietto ma włoski paszport. Świetnie się zapowiada, odróżniałby się od naszych napastników, bo jest naprawdę szybki. Szkoda, że kogoś takiego nie poszukujemy, bo może być z niego za jakiś czas kawał zawodnika...