VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Komunikat w sprawie Nuevo Mestalla

Kamil Guziak, 30.07.2014; 12:43

Klub dementuje doniesienia prasowe

W dniu dzisiejszym klub Valencia CF wystosował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej komunikat zaprzeczający pojawiającym się informacjom, jakoby Peter Lim miał w ostatnich dniach zrezygnować z ukończenia budowy nowego stadionu.

„Zanim w środę 30 lipca zostaną opublikowane informacje o rzekomej rezygnacji Petera Lima dotyczącej zaangażowania w zakończenie budowy nowego stadionu, Fundacja VCF i Klub Valencia CF pragną w trybie ustalenia zaprzeczyć tym informacjom. Są one absolutnie fałszywe i bezpodstawne. To zobowiązanie jest jednym z punktów negocjacji w sprawie warunków umowy sprzedaży pomiędzy Fundacją a Meriton Holdings Ltd. i w rzeczywistości jest jednym z najważniejszych punktów zawartych w umowie, która zostanie przedłożona do zatwierdzenia w najbliższy czwartek podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia”.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Vicente7330.07.2014; 14:07
Vicente73Ufffffffff.........

A tak poważnie, to jakoś mnie ten komunikat nie uspokoił w kwestii całego procesu sprzedaży klubu, który toczy się - według mnie - zaiste dziwnym i podejrzanym tokiem...