VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Yoel kolejnym transferem Valencii

Kamil Guziak, 30.07.2014; 11:46

Oczekiwanie na oficjalne potwierdzenie transferu

Zdaniem dziennikarzy Superdeporte oficjalna informacja ze strony klubu jest wyłącznie kwestią godzin. Wszystkie szczegóły dotyczące transferu zostały ustalone minionej nocy, a 25-letni bramkarz zjawi się w Walencji jeszcze dzisiaj.

Informacja o zainteresowaniu Valencii zawodnikiem Celty okazuje się mieć swoje uzasadnienie w rzeczywistości. Początkowo Hiszpan miał się przenieść na Mestalla na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego, którego koszt ma wynieść 1,8 mln €. Działacze Celty, jak i sam zawodnik zdecydowanie wolą formę transferu definitywnego, który będzie korzystny dla każdej z trzech stron. Ostatecznie kontrakt Yoela Rodrígueza z Valencią ma obowiązywać od trzech do czterech i pół roku. Kwota transferu według wstępnych ustaleń obu klubów miała zostać rozłożona na dwie raty, jednak Celta zabiega o jednorazową płatność, by móc pokryć lukę po swoim zawodniku.

Jeśli w najbliższych godzinach nie wydarzy się nic nieoczekiwanego powinniśmy się doczekać oficjalnego komunikatu ze strony klubu. Cała sytuacja prawdopodobnie przyspieszy negocjacje w sprawie sprzedaży Vicente Guaity, który jest ponoć po słowie z Getafe.

Czytaj także: Guaita na wylocie

Kategoria: Transfery | superdeporte.es skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.