VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Balanta blisko Valencii

Bartłomiej Płonka, 29.07.2014; 23:16

Kolumbijczyk wzmocni obronę?

Obrońca reprezentacji Kolumbii, Éder Álvarez Balanta jest bardzo bliski przejścia do Valencii. 21-latek ma zastąpić w zespole Jeremy`ego Mathieu.

Po rozstaniu się z Ricardo Costą, Jeremy`m Mathieu i Philippe Senderosem walencka drużyna na gwałt potrzebuje nowego środkowego obrońcy. Ponoć bardzo blisko podpisania kontraktu z Los Ches jest Éder Álvarez Balanta. Kolumbijczyk miałby kosztować około 6,5 mln €.

Balanta obecnie występuje w River Plate. 21-latek to podstawowy obrońca zespołu z Argentyny. Mimo młodego wieku, stoper zdołał już wystąpić na najwyższym poziomie, bowiem zadebiutował na ostatnim Mundialu w Brazylii. Mówi się, że porozumienie pomiędzy klubami zostało już zawarte, a oficjalne potwierdzenie to kwestia najbliższych godzin. Co ciekawe zawodnik nie posiada paszportu UE.

Valencia podobno złożyła także ofertę wysokości 8 mln € za defensora Olympiakosu, Kostasa Manolasa, lecz Grecy zażądali 15 mln €. Niewykluczone, że klub niebawem opuści Victor Ruiz i Los Ches będą potrzebowali jeszcze jednego stopera.

Czytaj także: Kto zastąpi Mathieu?

Kategoria: Transfery | Marca | własne skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Abec29.07.2014; 23:40
AbecTAK!
2. GrzechVcf30.07.2014; 00:33
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!! Najlepszy wybór, o ile oczywiscie transfer dojdzie do skutku ;]