VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo: „Naszym celem jest Liga Mistrzów”

Bartłomiej Płonka, 29.07.2014; 09:50

Krótka wypowiedź Hiszpana

Dani Parejo zjawił się na krótkiej konferencji prasowej przed drugim spotkaniem Euroamericana. Piłkarz opowiadał o nadchodzącym sezonie i zaznaczył, że celem jest awans do Ligi Mistrzów.

„Jesteśmy jednym z największych klubów w Hiszpanii i naszym celem musi być awans tylko do Ligi Mistrzów. To nasze główne zadanie” – przyznał. Najbliższy sezon będzie drugim z rzędu, w którym „Nietoperzy” zabraknie w elitarnych rozgrywkach. „Miejsce Valencii jest właśnie w Champions League” – dodał.

Następnie Parejo wyznał, iż wiąże spore nadzieje z nadchodzącym sezonem: „Tworzymy bardzo zwartą i silną grupę. Chcemy być konkurencyjnym zespołem, który będzie liczył się w rozgrywkach Primera División” – zakończył.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. PrzemVslaw29.07.2014; 09:52
PrzemVslawGadanie !
Bać się do roboty ! :P
2. qqsPL29.07.2014; 10:02
qqsPLW tamtym roku bylo dokladnie to samo a wyszlo jak wyszlo.
3. sth1029.07.2014; 11:00
sth10W tamtym roku mieliśmy pecha do trenerów i chybione transfery. Początek sezonu przespaliśmy, potem traciliśmy punkty z drużynami teoretycznie słabszymi. Pizzi trochę Valencie poukładał, ale również szału nie zrobił, choć w pewnym momencie wydawało się, że idziemy w dobrym kierunku.
Obecnie drużyna jest wzmacniana, jeśli wypalą wszystkie zapowiadane transfery, mamy szanse na równy, ciekawy skład pozwalający grać więcej niż jednym systemem. Trener jest niewiadomą, ale zanim nie zagramy 10 - 15 oficjalnych meczy nie powiem na Niuńka złego słowa. Na plus jest to że przyjaźni się z naszym właścicielem IN SPE - zatem teoretycznie będzie mógł prosić o pasujących do jego systemu piłkarzy i nie będzie dostawał szrotu. Poza tym trzeba grać, żeby wywalczyć miejsce w pierwszej 4, od gadania jeszcze nikt w LM nie zagrał. AMUNT!
4. LukasZ_NS29.07.2014; 11:26
LukasZ_NSA co mają innego powiedzieć ? "Nie zagramy w przyszłym sezonie w LM" = nie przychodźcie na stadion... To jak poker trzeba robić dobrą minę do złej gry...

Tragedii nie ma póki co Djukic gorzej zaczynał... mam nadzieję, że ten trener jest takim fanatykiem jak mówił, póki co ciężko mi w to uwierzyć... no ale też dopiero zaczęły się mecze sparingowe, po zakończeniu zobaczymy co i jak... 15 meczy oficjalnych to trochę za dużo biorąc pod uwagę, że ma ( i będzie miał jeszcze prawdopodobnie)wzmocnienia za grube mlny..
5. sth1029.07.2014; 12:24
sth10@LukasZ_NS
Drużyny czasem rodzą się w bólach, dlatego twierdzę, że rzetelnej oceny będzie można dokonać po 10 - 15 meczach. Wszyscy chcielibyśmy, aby nowy projekt sportowy zaczął działać od pierwszego meczu w La Liga, i żeby Valencia gniotła wszystkich po kolei oraz okazała się rewelacją sezonu.
To jednak sfera marzeń i trzeba dać czas trenerowi na spokojną pracę, a piłkarzom na zgranie.
Na razie Niuniek dużo mówi ile pracy czeka zespół, i że jesteśmy na dobrej drodze. Dowieść swoich słów i obronić wizję drużyny będzie mógł tylko w oficjalnych spotkaniach.Po zdjęciach, wywiadach i konferencjach prasowych można wnosić, że atmosfera jest dobra, Nuno szanuje piłkarzy, i jak kogoś nie chce to mówi otwarcie, a klub pomaga znaleźć nowego pracodawcę. Póki co nie ma kłótni jak za Djukica. Każdy kto jest potrzebny w projekcie sportowym ma to jasno powiedziane, że się na niego liczy.
6. LimaK29.07.2014; 12:43
Na LM potrzeba wzmocnień. Potrzebny jest Lim i jego $. Niech zakończy się już ta telenowela ze sprzedażą klubu.
7. VdV2329.07.2014; 15:51
VdV23Pierwsza trójka jest w zasadzie zaklepana dla A,B i R.A na to ostatnie 4 miejsce oprócz nas pewnie i Sevilla z Bilbao będą miały chrapkę.Będzie ciężko.