VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Yoel na celowniku Valencii

Karol Kotlarz, 28.07.2014; 16:21

Zainteresowanie bramkarzem Celty

W kadrze Valencii obecnie jest trzech bramkarzy: Alves, Jaume i Guaita. Ten ostatni jest jednak bliski opuszczenia klubu. W świetle ostatnich doniesień prasowych wychowanka „Nietoperzy” miałby zastąpić Yoel Rodríguez z Celty Vigo.

Prezydent Celty Vigo, Carlos Mouriño przyznał, że istnieje zainteresowanie ze strony Valencii: „Pod koniec tygodnia Valencia wysłała nam pisemną ofertę za Yoela. Musimy ją przestudiować”. Nie jest znana kwota, jaką Los Ches mieli zaoferować za bramkarza, choć zdaniem Plaza Deportiva Celta oczekuje około miliona euro.

25-letni golkiper w drużynie Celty jest podstawowym zawodnikiem na swojej pozycji. W ubiegłym sezonie rozegrał on 35 spotkań w Primera División. Kontrakt Rodrígueza kończy się za rok, wobec tego żądania klubu z Galicji nie powinny być wysokie.

Yoel miałby zastąpić na Mestalla Vicente Guaitę, który nie znajduje się w planach Nuno na przyszły sezon i zmuszony jest pogodzić się z rolą rezerwowego. Wychowanek Valencii szuka nowego klubu, a zainteresowanie jego usługami przejawia w ostatnim czasie Getafe.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Ventilador28.07.2014; 16:49
Według niektórych doniesień prasowych to Guaita ma być wymieniony na Joela
2. KempesVCF28.07.2014; 17:14
KempesVCFJak dla mnie takie ruchy transferowe są zbędne - już teraz widać, ze Jaume spokojnie udźwignie rolę zmiennika dla Alvesa, a numerem 3 może być ktoś z Mestallety.
3. VdV2328.07.2014; 17:39
VdV23Z kolei na polskiej stronie FC Porto piszą, że interesujemy się ich bramkarzem Fabiano.Wie ktoś coś o tym ? ;)
4. cichyjoe28.07.2014; 20:21
To jest parodia. Kiedy dowiem się, że Valencia interesuje się dwoma stoperami? Otamendi jak na razie kiepsko się sprawdza.
5. Nevan28.07.2014; 23:07
Nevan@cichyjoe — nie wiem kiedy ty się dowiesz, ale cała reszta miała okazję 5 dni temu

A Otamendiego oceniasz po? Trzech meczach kontrolnych?

Wymiana Guaita <-> Yoel może być. Mimo że tego pierwszego nie chcę widzieć już więcej w koszulce Valencii, to życzę mu jak najlepiej, a Celta może być całkiem ciekawym przystankiem w jego karierze. Samego Yoela nie kojarzę i nie mogę o nim powiedzieć nic więcej niż to, że na zdjęciu przypomina Mathieu. Jeśli Nuno chce mieć trójkę bramkarzy, to ten milion nie jest wygórowaną kwotą. Nie zaszkodzi jednak dać szansy Jaume. Gość wydaje się być strasznie mocny psychicznie i pewny siebie.