VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jonas wraca, ale na krótko

Arkadiusz Bryzik, 27.07.2014; 17:10

Spore zainteresowanie Brazylijczykiem

Jonas Gonçalves w poniedziałek powróci do Walencji po tym, jak otrzymał od klubu przedłużony urlop. Napastnik wznowi treningi, jednak prawdopodobnie jeszcze w tym okienku opuści klub, gdyż zainteresowanie jego usługami przejawiają kluby z Serie A i Premiership.

Umowa Brazylijczyka wygasa wraz z 30 czerwca 2015 roku. Wystawiony obecnie na listę transferową piłkarz wzbudza zainteresowanie wielu klubów, w tym kilku z Anglii i Włoch. W najbliższym czasie Jonas spotka się z przedstawicielami klubu, by omówić swoją przyszłość i porozmawiać na temat ofert, które klub otrzymał.

Wg ostatnich doniesień sytuację Jonasa sondowały Southampton i Sunderland. Oba kluby uważają Brazylijczyka za realne wzmocnienie i byłyby skłonne zaoferować zadowalającą ofertę finansową. Z kolei włoskie media donoszą, iż zainteresowanie napastnikiem przejawia Fiorentina.

Sam Jonas woli kontynuować karierę w Europie, dlatego prawdopodobnie rzekome oferty z Arabii Saudyjskiej czy Meksyku nie wchodzą w grę. W najbliższych dniach poznamy przyszłość Brazylijczyka i wygląda na to, że będzie to przyszłość poza Walencją.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. qqsPL27.07.2014; 17:31
qqsPLW sumie trochę mi go szkoda. Dobre "plejsy" dawał ;)
2. lisovski27.07.2014; 18:38
lisovskiSzkoda przywykłem do niego zawsze jakiś poziom trzymał i coś tam ustrzelił. Na ile można za niego liczyć.
3. Y4R027.07.2014; 19:07
Czasem nas irytował grą, były też świetne bramki i gra na wysokim poziomie. Ogólnie można powiedzieć, że trzymał poziom między 3-4. Za to ile nas kosztował uważam, że zasługuje na 5+
4. pajacyk27.07.2014; 23:20
pajacykSam transfer, a raczej stosunek ceny do jakości to było mistrzostwo świata. Ale w ostatnim sezonie widać już było powolny zjazd Jonasa. Zaszkodziło mu chyba odejście Soldado, bo we dwóch całkiem nieźle się dogadywali na boisku.