VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

VI Zlot Kibiców Valencii CF!

Redakcja, 27.07.2014; 16:36

Lublin stolicą polskiego valencianismo

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Valencii na kolejny zlot kibiców, który odbędzie się tym razem w dniach 03-05 października w Lublinie.

To już szósty oficjalny zlot, podczas którego kibice z całego kraju spotykają się w jednym miejscu i czasie, by móc dzielić się z innymi swoimi poglądami nt. klubu z Mestalla. Program zlotu pozostaje niezmienny w stosunku do lat ubiegłych i w telegraficznym skrócie obejmuje: imprezy integracyjne, grę w piłkę nożną (boiska Orlik bądź hala sportowa — w zależności od warunków atmosferycznych) oraz wspólne oglądanie meczu Valencii, co jest głównym punktem zlotu. Na termin zlotu przypada siódma kolejka ligi hiszpańskiej, podczas której Valencia podejmie na Mestalla aktualnego Mistrza Hiszpanii — Atlético Madryt.

Wszystkich zainteresowanych z przyjemnością zapraszamy na serwisowe forum, gdzie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat zlotu, a także będziecie mogli wpisać się na listę uczestników. Zapraszamy również do dyskusji na facebooku.

Do zobaczenia w Lublinie!

Kategoria: Komentarze redakcji | Własne skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pajacyk27.07.2014; 23:17
pajacykJuż się nie mogę doczekać. Mam tylko nadzieję, że daleka koleżanka nie zepsuje mi planów zaproszeniem na swoje wesele... ;-)