VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Enzo Pérez kolejnym transferem?

Bartłomiej Płonka, 26.07.2014; 13:05

Argentyńczyk blisko Valencii

Po transferach De Paula, Otamendiego, Gomesa o Rodrigo kolejnym wzmocnieniem ma być Enzo Pérez. Valencia jest ponoć już po słowie z Benfiką i przenosiny Argentyńczyka na Mestalla to kwestia czasu.

Enzo Pérez w zeszłym sezonie Liga ZON Sagres został wybranym najlepszym piłkarzem rozgrywek. Argentyńczyk jest podobno zdecydowany na przenosiny do walenckiego klubu, jednak obecnie wciąż odpoczywa na urlopie po Mistrzostwach Świata. Przypomnijmy, że na Mundialu w fazie pucharowej Enzo zastępował kontuzjowanego Angela di Marię.

Podobno w ostatnich dniach Peter Lim uruchomił negocjacje z Benfiką. Wszyscy chcą, by transfer zamknął się jeszcze w nadchodzącym tygodniu, a walenckie dzienniki wieszczą, że Blaquinegros zapłacą co najmniej 25 mln €. Na transfer nalega także Nuno Espirito Santo, który bardzo chciałby mieć w drużynie Péreza.

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie Enzo Pérez już wkrótce będzie kolejnym piłkarzem po André Gomesu i Rodrigo Moreno, który zamienili Benfikę na Valencię. Obie strony są skore do podpisania kontraktu i obecnie możemy tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.

Czytaj także: Jackson i Enzo czekają na Valencię

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. BillyPilgrim26.07.2014; 14:06
Proponuję zmienić nazwę klubu na Valfika (ew. Benlencia).
2. lisovski26.07.2014; 14:31
lisovskiA ja na BillyStupid.
A tak na poważnie to kiedy to ostatni raz przy transferze Valencii pękło ponad 20 baniek? Aha własnie przy Mathieu (he he jeszcze nie mogę uwierzyć). Nareszcie teraz to klub wydaje i to seryjnie czy to na prawdę ważne ze kupujemy z Benficy ? czy ważniejsze jest to że czekamy na nowy sezon z coraz większą niecierpliwością?