VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Villarreal zainteresowane Vietto

Arkadiusz Bryzik, 26.07.2014; 13:03

Valencia skorzysta z prawa pierwokupu?

Luciano Vietto może niebawem stać się obiektem zainteresowania Valencii, a wszystko za sprawą... Villarreal. Przedstawiciele lokalnego rywala są ponoć mocno zainteresowani usługami Argentyńczyka, jednak pierwszeństwo przy zakupie napastnika ma klub z Estadio Mestalla.

Wszystko dzięki negocjacjom w sprawie Rodrigo De Paula. Właśnie wtedy, podczas rozmów z przedstawicielami Racing Club Rufete zagwarantował Valencii prawo pierwokupu błyskotliwego snajpera.

Oficjalna oferta z Villarreal jeszcze nie wpłynęła, ale gdy to się stanie, a argentyński klub ofertę przyjmie, Rufete będzie miał 48 godzin na złożenie takiej samej propozycji, która będzie musiała zostać zatwierdzona.

Zeszłej zimy Valencia miała okazję by kupić napastnika, jednak wówczas zabrakło pieniędzy na przeprowadzenie jeszcze jednego transferu. Wysokie zainteresowanie Villarreal skłoni zapewne Rufetę do rozmowy z Limem, który miałby zadecydować o ewentualnym transferze. Vietto miałby kosztować Valencię ok. 4 miliony €.

Byłby to kolejny piłkarz związany z Racingiem, którym Valencia zainteresowała się w ostatnim czasie. Zawodnikiem Valencii jest już Rodrigo De Paul, a prasa niedawno poinformowała, że również Bruno Zuculini znalazł się na celowniku walenckiej drużyny. Wspomniana dwójka i postać Roberto Ayali mogą ostatecznie przekonać napastnika do wybrania możliwej oferty z Estadio Mestalla.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. VdV2326.07.2014; 13:12
VdV23TF podaje w jego statach 72 mecze, 18 goli, 5 asyst.Całkiem nieźle, można go wykupić i wypożyczyć ;]
2. 19Piter9726.07.2014; 15:01
19Piter97Brać go , ciekawey grajek ;)