VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: CaixaBank sponsorem Valencii

Karol Kotlarz, 25.07.2014; 14:35

Umowa na trzy lata

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowym sponsorem Valencii została grupa finansowa CaixaBank. Umowa będzie obowiązywać przez trzy sezony do 2017 roku.

Oficjalny komunikat Valencii CF:

Valencia CF i CaixaBank osiągnęły porozumienie, na mocy którego bankowy podmiot zostanie oficjalnym sponsorem klubu przez trzy najbliższe sezony. Podmiot finansowy chce pokazać swoje poparcie i zaangażowanie w sport, walencki zespół i jego kibiców.

Dodatkowo, w ramach tej umowy fani Valencii CF, którzy założą konto w CaixaBank otrzymają bilet na dowolny mecz sezonu 2014/2015 rozgrywany na Mestalla w ramach La Liga i Copa del Rey.

Umowa została zawarta dzisiaj w obecności prezydenta Valencii CF, Amadeo Salvo oraz Dyrektora Regionalnego Caixa Bank, Bilbiano Martíneza. Ten ostatni wyjaśnił, że umowa została zawarta aby „być bliżej rodzin i fanów klubu, ułatwiając im możliwość wspierania zespołu na Mestalla”. Prezydent Salvo wyraził zadowolenie z zawartego porozumienia i dodał, że: „jesteśmy zachwyceni, że wspiera nas tak prestiżowa grupa jak CaixaBank”.

Umowa ta pozwoli również CaixaBank na postawienie trzeciej ławki na Mestalla, aby dać swoim klientom możliwość oglądania spotkań z perspektywy boiska. Będą także wprowadzać i rozwijać liczne akcje skierowane do kibiców Valencii CF.

CaixaBank jest wiodącą na hiszpańskim rynku grupą finansową, z ponad 13,6 mln klientów korzystających z ich usług.

Wszyscy kibice Valencii, którzy założą konto w CaixaBank będą częścią programu Nómina multiEstrella, do którego należy już ponad 1,9 mln klientów. Osoby należące do tego programu będą korzystać z ekskluzywnych korzyści , takich jak zniżki na kredyty hipoteczne, pożyczki w wysokości sześciokrotnego wynagrodzenia lub zniżki na ubezpieczenia. Klienci otrzymają również zniżki na imprezy kulturalne i rozrywkowe.

CaixaBank będzie jednym z partnerów klubu, nie będzie to jednak główny sponsor. Na decyzję w sprawie nowego głównego partnera Valencii przyjdzie poczekać do momentu zakończenia procesu sprzedaży klubu.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.