sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rodrigo: „Valencia to idealny klub dla mnie”

Bartłomiej Płonka, 25.07.2014; 01:36

Prezentacja Hiszpana

Rodrigo Moreno w środę wieczorem oficjalnie stał się zawodnikiem walenckiego klubu. 23-latek podczas swojej prezentacji odpowiadał na pierwsze pytania dziennikarzy ze stolicy Lewantu.

Zanim do głosu przystąpił sam piłkarz w kilku zdaniach transfer skomentował prezydent klubu, Amadeo Salvo: „Porozumienie z zawodnikiem było szybkie, jednak zawiłości prawe sprawiły, iż musieliśmy czekać z potwierdzeniem do teraz. Należy podziękować Peterowi Limowi, to on sprawił, że zawodnik klasy światowej jest z nami. Rodrigo i Paco to przyszłość hiszpańskiego futbolu”.

„Rodrigo od pierwszej chwili chciał przejść do Valencii. To świetny zawodnik mający na koncie już doświadczenie. Cieszymy się, że nic nie stanęło na przeszkodzie, by tu przeszedł” – dodał dyrektor sportowy klubu, Francisco Rufete.

Wreszcie do głosu doszedł sam Rodrigo: „Od początku chciałem przejść do Valencii i czuję się podekscytowany. To idealny klub dla mnie i dla rozwoju mojej kariery. Mam duże ambicje i muszę teraz skupić się na aspekcie sportowym. Valencia da mi wszystko, czego potrzebuję. Były oferty z innych klubów, ale zawsze chciałem grać w La Liga. Nie boję podejmować się decyzji i wierzę w ten projekt”.

Rodrigo Moreno, nowy nabytek Valencii, jako 13-latek był na testach w klubie z Mestalla

Następnie 23-latek odniósł się do swojej osoby: „Nigdy nie obiecuję ile goli strzelę w sezonie, ale mam nadzieję, że zdobędę wiele bramek dla Valencii. Chcę strzelać jak najwięcej, więcej niż w poprzednim sezonie. Mój cel to zawsze iść do przodu i się poprawiać, a nie cofać”.

„Nuno bardzo dobrze radził sobie w Portugalii. Osiągnął świetny wynik z mniejszym klubem, Rio Ave. Kiedy z Benfiką grałem przeciwko niemu cztery razy oni zawsze byli świetnie zorganizowani i mieli charakter. Nuno ma wszystko, by móc odnieść sukces w Valencii” – stwierdził zapytany o ocenę portugalskiego trenera.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. 19Piter9725.07.2014; 10:38
19Piter97Witamy na pokładzie !
Jeszcze Enzo i dwójkę środkowych obrońców (Balanta i Rojo) i mamy ekipę by walczyć o Ligę mistrzów ! :)
Amunt Rodrigo & VCF <3
2. Pitterek2525.07.2014; 12:59
Ja osobiście będę szczęśliwy jak dołączy Jackson Martinez, Enzo Perez, i 2 obrońców Balanta i Schär. Niestety coś w tego Rojo nie wierzę. Z takimi ludźmi jestem wstanie uwierzyć ze możemy stawić czoła takim zespołom jak Barca, Real i Atletico.
Na mecz Valencii z Barceloną osobiście się wybiorę w tym roku i oby było warto. Dotychczas byłem na 3 meczach i 3 wygrane Valencii :)