VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mathieu pełen nadziei

Arkadiusz Bryzik, 22.07.2014; 15:40

Francuz wierzy w transfer

Nie ustaje zainteresowanie Barcelony sprowadzeniem na Camp Nou Jérémy'ego Mathieu. Rudowłosy stoper przyznał dziennikarzom po dzisiejszym treningu, iż jest pełen nadziei co do rychłego zakończenia negocjacji.

Grupka dziennikarzy spotkała dziś Mathieu gdy ten opuszczał Paternę. Zapytany o dalszą karierę przyznał, że „jest pełen nadziei”. Wg większości mediów transfer może zostać ogłoszony jeszcze dziś popołudniu.

Rossich Antoni, dyrektor generalny, utrzymuje nadal kontakty z walenckimi przedstawicielami i zamierza jak najprędzej zamknąć sprawę transferu. Stanowisko Valenci jest niezmienne: 20 mln €, albo do transferu nie dojdzie. I choć Katalończycy oferują o 5 mln € mniej plus różnorakie zmienne, droga do porozumienia jest otwarta. Zwłaszcza, że — wg „Mundo Deportivo” — Mathieu jest gotów zrezygnować z części wynagrodzenia.

Tak czy inaczej, następne kilka godzin będą decydujące, gdyż Nuno chce zakończyć sagę przed wyjazdem na zgrupowanie w Ameryce Południowej, na które drużyna wyrusza już w środę.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. Barsa22.07.2014; 16:08
BarsaDziadyga jedna i tyle....
2. PrzemVslaw22.07.2014; 17:34
PrzemVslawZawsze tak gorąco mówił o przywiązaniu do Valencii a teraz chce z niej spierdzielić. Mam nadzieję , że pójdzie za to 20mln i za te kase kupimy porządnego choć młodszego partnera dla Otamendiego.
Kiedyś myślałem że jego słowa są prawdziwe a dziara na jego łydce to potwierdza.
Myliłem się...
3. Adr22.07.2014; 17:36
AdrPo jednym dziadydze do tej pory nie może Barcelona załatać dziury i pewnie każdy by chciał żeby wrócił... "Dziadyga jedena". Dziadyga o imieniu Carles miał ile 35 czy 36lat? Gdzieś przeczytałem że Mathieu został wybrany najlepszym obrońcą ligi, a jakoś nie wydaje mi się że Barcelona jest znana ze sprzedawania piłkarzy więc co ma do rzeczy wiek piłkarza? I tak z każdym podpisywane są max 5-6letnie umowy... Chociaż prawdą jest że jak FCB kupi Matje za 20mln to VCF zrobi najlepszy interes... Tylko trzeba będzie szukać następcy ;-)
4. Trivium22.07.2014; 17:36
TriviumSprzedajmy rudego (widac ze falszywe xD) kupic Doria mlody fajny, i jakiegos starucha xD i bedzie pieknie
5. Barsa22.07.2014; 17:53
BarsaTu nie chodzi o wiek a sposób podejścia do obecnego klubu... Rozumiem, żeby koleś urodził się w Barcelonie, ale tu jest po prostu jego "dziadostwo". Inna sprawa, że ze względu na wiek a także jego umiejętności oraz cenę raczej większość kibiców Barcy średnio jest niego przekonana...
6. PrzemVslaw22.07.2014; 18:00
PrzemVslawWg mnie w Barcelonie spokojnie się odnajdzie i będzie z Pique grał w podstawowym składzie.
W razie potrzeby może grac na lewej obronie czy lewym skrzydle. W Valencii wraz z Albą doskonale się uzupełniali i pewnie Enriqe widzi w nim takiego UNIWERSALNEGO zawodnika. Wg mnie nie wykluczone ze prócz rudego zakontraktują kolejnego obrońcę.
7. Cezzi22.07.2014; 18:20
Cezzi@PrzemVslaw, co do dziary to bym nie przesadzał. Z tego, co kojarzę to drugą łydkę ma wolną. ;)

I niech się ta saga skończy przed wylotem- chyba wszyscy mamy już tego dosyć.
8. Groove22.07.2014; 21:10
Doria, Vezo, Otamendi, Chico. Tak bym to widział. Są też Dede, N'kulou, Balanta i BE Manga. Jeremiasza i za 15 z pocałowaniem ręki bym oddał bez wahania.