VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Getafe negocjuje transfer Míchela

Kamil Guziak, 21.07.2014; 22:31

Hiszpan prawdopodobnie opuści Valencię

Kolejna rewolucja kadrowa w ekipie Nietoperzy staje się faktem. Z klubem żegnają się kolejni zawodnicy, którzy nie znaleźli uznania w oczach nowego szkoleniowca. Hiszpańska prasa donosi, że nowym klubem Míchela Herrero zostanie Getafe.

Aktualnie oba kluby prowadzą zaawansowane negocjacje, które mogą się zakończyć w ciągu najbliższych dni. Getafe chciałoby, aby Míchel dołączył do ich drużyny za darmo – najlepiej na zasadzie dwuletniego wypożyczenia. Dla Valencii taka oferta mogłaby być korzystna patrząc na status zawodnika w drużynie, jednak pojawia się tu pewne „ale”. Chodzi o kontrakt zawodnika, który obowiązuje go do czerwca 2016 roku, co oznacza, że gdyby ta transakcja doszła do skutku Hiszpan nie powróciłby już do Valencii jako jej zawodnik.

Pierwsza oferta klubu z przedmieść Madrytu zakładała włączenie zawodnika do swojej drużyny bez najmniejszego wkładu finansowego ze swojej strony. Taka propozycja spotkała się jednak z odmową Valencii, która wystosowała kontr-ofertę zakładającą, że Getafe nie zapłaci za transfer ani euro, jednak będzie musiało pokryć całość wynagrodzenia zawodnika, które miałoby wynieść blisko 1,5 mln € w ciągu dwóch najbliższych sezonów.

Rozmowy trwają, jednak wydaje się, że osiągnięcie porozumienia jest kwestią czasu. Tego natomiast jest mało, bowiem Valencia w środę udaje się do Ameryki Południowej, gdzie rozegra dwa spotkania w ramach Euroamericana Cup 2014. Jeśli oba kluby do tego czasu nie dojdą do porozumienia, Míchel wybierze się wraz z resztą drużyny na to południowoamerykańskie tournee.

Zawodnikowi nie udało się przekonać do siebie żadnego w trzech ostatnich szkoleniowców Valencii – Djukića, Pizziego oraz Nuno. Oczywistym jest zatem, że Hiszpan będzie chciał zmienić klub na taki, który da mu możliwość regularnych występów. Takim zespołem jest na pewno Getafe, które zabiega o pomocnika.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. szelos21.07.2014; 22:40
szelosOddać za darmo. Szkoda kasy na pensje dla tego grajka.
2. 19Piter9722.07.2014; 14:25
19Piter97Ja bym go tam wypożyczył na te 2 lata o jakich była mowa , przyjdzie ograny i wtedy pokaże czy na prawdę coś potrafi . :)