VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ostatni dzień w Niemczech

Arkadiusz Bryzik, 20.07.2014; 17:20

Ostatni dzień pełen pracy

Ostatni dzień zgrupowania w Niemczech był pełen wrażeń, nie tylko dla piłkarzy. Prócz meczu „Nietoperze” spotkali się przed hotelem z grupką kibiców, rozdali mnóstwo autografów i wysłuchali motywującej przemowy Nuno podczas obiadu.

„Bez wysiłku nie ma sukcesu” — miał zakomunikować piłkarzom podczas sobotniego obiadu Nuno. „Uzyskiwanie dobrych wyników jest wyzwaniem i tylko dzięki ciężkiej pracy można to osiągnąć”. Mimo przemówienia trenera piłkarzom nie udało się pokonać FC Nürnberg.

Trener po meczu przyznał, że nie był to dobry mecz i piłkarze długo szukali właściwego rytmu. Już po konferencji trener miał przyznać, że chciał by przesunięta została godzina rozgrywania spotkania. Wszystko za sprawą temperatury, która o godzinie 17:00 wynosiła prawie 30°C. Niestety klub nie mógł pozwolić sobie na opóźnienia przy powrocie i zdecydowano się rozegrać mecz w pierwotnym terminie.

Ważnym wydarzeniem ostatniego dnia było oczywiście spotkanie z fanami. Szczególnie ważne dla kibiców z Polski, dla których była to również pierwsza okazja do oficjalnego zaprezentowania naszej flagi. Na stronie Superdeporte pojawiłą się nawet specjalna galeria ze spotkania. Na większości z 33 zdjęć można dojrzeć przedstawicieli naszego serwisu.

W jednym z artykułów na stronie hiszpańskiego dziennika jest napisane:

Około 30 kibiców z Europy Wschodniej czekało pod drzwiami hotelu, aż piłkarze wyjdą na zewnątrz i spotkają się ze swoimi fanami. Ci kibice przemierzyli tysiące kilometrów, by zobaczyć „Nietoperzy” blisko domu. Piłkarze rozdali dużo autografów, porobili sobie zdjęcia z kibicami, a na jednej, wspólnej fotografii widać wielki transparent z napisem „Valencianistas Polonia”, który znalazł się również na trybunach meczu.

W jednej z hiszpańskich gazet również pojawiło się zdjęcie, na którym widnieje słynne już zdjęcie:

Post użytkownika VCF.PL.

Na zakończenie dnia, gdy piłkarze opuszczali hotel po 11-dniowym pobycie, pracownicy ośrodka pożegnali się z piłkarzami i życzyli im powodzenia w zbliżającym się sezonie.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS20.07.2014; 18:17
LukasZ_NSCo ma temperatura do tego, przecież obie drużyny grają w takich samych warunkach...

Coś szybko zleciał ten obóz.

Ciekawe czy na obiad jedli kebaba:P
2. woker18220.07.2014; 23:01
woker182Kebaba bez Fega? Nie sądzę... :D