VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Piatti: „Ciężko pracujemy”

Bartłomiej Płonka, 19.07.2014; 00:13

Kilka słów od Argentyńczyka

Walenccy piłkarze pod okiem Nuno Espirito Santo wciąż przebywają na zgrupowaniu w Niemczech. Swoimi odczuciami odnośnie nowego trenera i nadchodzącego sezonu podzielił się Pablo Piatti.

„Pracujemy bardzo ciężko. Pierwsze wrażenia ze zgrupowania są tylko dobre. Chcemy zrobić wszystko, by w nowym sezonie Valencia wróciła, tam gdzie jest jej miejsce” – stwierdził Piatti. Odnosząc się do pierwszego kontrolnego meczu dodał: „Wnioski są pozytywne. Zaprezentowaliśmy niezły styl i dobrze realizowaliśmy swoje zadania”.

Zapytany o nowego szkoleniowca zespołu, Nuno Espirito Santo, Pablo odparł: „Jest to bardzo przyjazna osoba. Dodaje każdemu mnóstwo pewności siebie i stara się każdemu pomagać. Wszystkim tłumaczy błędy i przekazuje cenne uwagi. Wywołuje naprawdę pozytywne wrażenie”.

Przypomnijmy, że Pablo Piatti przed rokiem został odsunięty od zespołu podczas przygotowań przez Miroslava Djukicia. Zapytany na koniec o ów sytuację odparł: „Nie ma sensu do tego wracać, to już było i staram się o tym nie pamiętać. Teraz trenuje z zespołem intensywnie i jestem z tego zadowolony”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. KempesVCF19.07.2014; 10:09
KempesVCFChciałbym, żeby Pablo był wiodącą postacią zespołu w tym sezonie, ma możliwości, byle by go znów nie odsunęli na boczny tor...
2. Vicente9419.07.2014; 11:18
Vicente94To Piatti nie żegnał się już z kolegami z drużyny?
3. KilyVCF19.07.2014; 14:44
KilyVCFTeż tak macie że zawsze o nim zapominacie podczas układania w myślach drużyny ? ;)