VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno czeka na transfery Rodrigo i Péreza

Bartłomiej Płonka, 18.07.2014; 23:02

Niebawem kolejne transfery?

Po zasileniu walenckiej drużyny przez André Gomesa wszyscy czekają na kolejne wzmocnienia. Najwięcej mówi się o dwóch kolejnych piłkarzach Benfiki, Rodrigo Moreno i Enzo Pérezie. Sprowadzenia wspomnianego duetu oczekuje także trener, Nuno Espirito Santo.

Jak się okazuje transfer André Gomesa z pewnością nie jest ostatnim dokonanym przez Petera Lima. Singapurski biznesmen rozmawiał już ponoć z Nuno Espirito Santo i obiecał mu, że klub niebawem zasilą kolejni gracze z Ligi Portugalskiej. Mowa o Rodrigo Moreno i Enzo Pérezie, jednakże póki co ruchy na rynku transferowym ogranicza niekończący się proces sprzedaży klubu, o czym pisaliśmy tutaj. Portugalski opiekun cierpliwie czeka doskonale zdając sobie sprawę, iż na razie należy skupić się na sprawach czysto boiskowych.

Przypomnijmy, że jeszcze wczoraj kibiców uspokajał Amadeo Salvo, który podczas prezentacji André Gomesa zapewnił, iż Rodrigo Moreno wkrótce stanie się piłkarzem Valencii. Peter Lim ma również apetyt na sprowadzenie Enzo Péreza, który został wybrany najlepszym piłkarzem Ligi Portugalskiej zeszłego sezonu. W grę ponoć wchodzi nawet ponad 30 mln €.

Do samego Péreza bardzo przekonany jest Nuno, który ponoć będzie preferował ustawienie grając pięcioma pomocnikami, a Enzo ma być jednym z ważniejszych elementów tej układanki

W swoim szablonie Nuno znalazł miejsce dla owej dwójki, która jest blisko podpisania kontraktu z walenckim klubem. Kolejnym piłkarzem, który chętnie byłby widziany na Mestalla jest Jackson Martinez. Sprawa kolumbijskiego snajpera ostatnio ucichła, pomimo, iż jeszcze parę tygodni temu wydawała być się jasna.

O Kolumbijczyka walczyć mają także inne kluby, jak chociażby Arsenal Londyn czy AC Milan. Sam Martinez przyznał w wywiadzie, że nie wie co się stanie, jednak pozostaje otwarty na rozmowy. Przypomnijmy także, iż Jackosna obowiązuje jeszcze 2-letni kontrakt z FC Porto. Więcej o Jacksonie przeczytacie tutaj.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Fuh18.07.2014; 23:15
FuhPerez - Banega w srodku. To jest to! Ps. a co sie dzieje z Gago? bo jakby taka trojka byla u nas w pomocy to by byla masakra. ;D
2. VdV2318.07.2014; 23:26
VdV23Wszyscy sympatycy VCF na to czekają ;D
3. Groove19.07.2014; 00:14
Zamiast dwójki Gago-Banega, postarałabym się o Biglię. Ja również czekam na transfer Enzo i Rodrigo. Byłoby pięknie.
4. KilyVCF19.07.2014; 02:11
KilyVCFTaa, Milan się włączył do walki o Jacksona,
a do transferu ma dołożyć Rami,
bo kocha Milan
5. Arkadiusz Bryzik22.07.2014; 02:42
Test