VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nuno oceni Heldera Postigę

Marcin Śliwnicki, 18.07.2014; 19:08

Szkoleniowiec sprawdzi możliwości napastnika

W okresie przygotowawczym Nuno Espirito Santo chce się przekonać, czy jego rodak jest w stanie grać w Valencii na pozycji „dziewiątki”. Pozycji, na którą klub ciągle poszukuje klasowych wzmocnień, gdyż to właśnie gwiazda w ataku ma być gwarantem sukcesów zespołu.

Przyszłość obsady walenckiego ataku i tym samym Postigi powinna wyjaśnić się w najbliższych dniach. Peter Lim jest zdeterminowany, aby pozyskać do przedniej formacji gwiazdę europejskiego formatu. Pierwszym wyborem Singapurczyka jest Jackson. Kolumbijczyk jednak, zmęczony czekaniem na ruch klubu z Mestalla, może przenieść się do innego zespołu. Wówczas celem transferowym stanie się Romelu Lukaku.

Warto też przypomnieć, że ustalane są ostatnie szczegóły transferu Rodrigo Moreno. Jest to jednak piłkarz o innym profilu, innych walorach niż Posiga. Hiszpan może bowiem grać zarówno w linii ataku, jak i za wysuniętym napastnikiem, jak niegdyś Jonas. Wydaje się, że to właśnie Brazylijczyk będzie największą ofiarą ewentualnych wzmocnień — jego odejście jest niemal pewne po tym, jak Nuno nie zabrał go z reszta drużyny do Niemiec.

Innymi piłkarzami, którzy mają jeszcze wolne są Pereira, Postiga, R. Costa, Guardado i Feghouli. Oni jednak odpoczywają po występach na mundialu, a sam Nuno przyznał, że „oczekuje ich na zgrupowaniu w przeciągu kilku dni”. Jeśli chodzi o portugalskiego atakującego, trener Valencii zapowiadał, że sprawdzi ustawienie na dwóch napastników, a więc przyjrzy się też samemu Helderowi.

Przez wielu kibiców Postiga już dawno został skreślony, głównie ze względu na konkurencję dla Paco. Inaczej jest jednak z Nuno, który chce dać swojemu rodakowi szansę wykazania się. Istnieje jednak jeszcze pewna zależność o której nikt głośno nie mówi — tak Nuno, jak i Postiga są klientami Jorge Mendesa.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. maly1218.07.2014; 19:09
maly12Nie co oceniać
2. chiefer18.07.2014; 19:36
chieferSkoro Jorge taki magik, to niech sprzeda Postige do jakiejś Al-Jazeery lub inszego Rayo za 2m.
3. LukasZ_NS18.07.2014; 23:44
LukasZ_NSTylko nie Postiga T_T to już 100x bardziej wolę Paco.
4. KilyVCF19.07.2014; 02:18
KilyVCFPostigę zniszczyły te kontuzje.
Wcześniej chociaż w kadrze się sprawdzał, teraz Almeida mu odjechał, wyżej też oceniam Edera który przynajmniej jest silny i gra na ścianę, a Helder taki już przeorany i bezpłciowy