VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gomes: „Valencia to wielki klub”

Bartłomiej Płonka, 18.07.2014; 11:12

Konferencja pomocnika

André Gomes po przejściu badań medycznych został oficjalnie zaprezentowany i odbył konferencję prasową. Piłkarzowi towarzyszyli również prezydent klubu, Amadeo Salvo oraz dyrektor sportowy, Francisco Rufete.

„Pragnieniem Gomesa było przejście do Valencii” – potwierdził Salvo. „Kiedy tylko dopniemy wszelkie formalności z Meriton, André podpisze 5-letnią umowę z klubem (Teraz został wypożyczony - przyp. red.). Musimy podziękować panu Limowi i Meriton, że zawodnik jest już z nami” –dodał. Całą wypowiedź prezydenta można przeczytać tutaj. Swoje zadowolenie wyraził także Rufete: „Jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni Meriton, że Gomes już przybył do nas. Andre to bardzo dobry piłkarz z dużym entuzjazmem”.

Wreszcie głos zabrał sam piłkarz: „Miałem i mam tutaj wielu idoli w Hiszpanii, jak chociażby Zidane. Zawsze chciałem grać w tej lidze, bo jest najlepsza. Postaram się wykonywać swoje zadania najlepiej jak potrafię i jestem pewien, że sporo się tutaj nauczę” – rzekł 21-latek.

Zapytany o swoje cechy, jako piłkarz, André od odpowiedzi: „To trudne pytanie. Jestem jednym z wielu zawodników w zespole, a moje miejsce jest w środku pola…”. Nowy zawodnik chwilę później jeszcze raz podkreślił, że jest zachwycony przejściem do klubu z Mestalla: „Valencia to wielki klub i jestem szczęśliwy. Mam duże nadzieje. Amunt Valencia!” – zakończył.

André Gomes tuż po zakończeniu swojej konferencji poleciał do Niemiec, by dołączyć do drużyny Nuno Espirito Santo. Możliwe, że piłkarza na boisku zobaczymy już jutro w starciu z Norymbergą.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.