VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gomes: „Chciałem grać w Valencii”

Bartłomiej Płonka, 17.07.2014; 02:53

Pomocnik dotarł do Walencji

W nocy ze środy na czwartek, André Gomes wylądował w Walencji. Pomocnik przejdzie rano badania medyczne, a już teraz podzielił się swoim odczuciami związanymi z transferem do Los Ches.

„Rozpoczynam nową część mojej kariery. Valencia to wielki klub i jestem bardzo szczęśliwy. Całą sprawa toczyła się długo i nie mogła znaleźć końca, ale wreszcie trafiłem tutaj, gdzie chciałem. Warto było czekać” – zapewnił.

„Mam nadzieję, że również trafi do Valencii. To znakomity piłkarz i na pewno przyda się drużyni. Mam nadzieję, że klub poczyni kroki, by go pozyskać” – opowiadał o koledze z drużyny, Rodrigo Moreno. Mówi się, że jeśli nic nie stanie na przeszkodzie walencki klub transfer Hiszpana będzie chciał sfinalizować do piątku.

André Gomes już dzisiaj około godziny 12.30 przejdzie badania medyczne, a następnie odbędzie konferencję prasową.

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. poras1017.07.2014; 10:59
poras10Ten Gomes to jakiś grajek co grał więcej w Benfika b niż we właściwej Benfice, transfer bez szału niech się postarają o tego Rodrigo bo to jest ktoś kto robi wrażenie. Niby lim obiecywał takie nazwiska a na razie nic ...
2. Y4R017.07.2014; 13:01
Marzylem kiedyś o Rodrigo i Gaitanie w Valencii, uwielbiam gre tych piłkarzy i jedno z nich chyba się spełni. Cos czuje ze ten Gomes nam się przyda. Niby to środkowy pomocnik ale może zagrać na DM i AM. Czyżby drugi Tino :) Choc bardziej jak biega przypomina mi naszego dawnego Silvę - takie krótkie kroki i balans ciałem.Fajnie jest pomarzyc.