VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Milan rywalem w Trofeo Naranja

Karol Kotlarz, 16.07.2014; 23:03

Ostatni sparing Valencii przed sezonem

Jak co roku Los Ches rywalizować będą w Trofeo Naranja. Towarzyski turniej połączony z prezentacją zespołu odbędzie się w tym roku 17 sierpnia, a przeciwnikiem „Nietoperzy” będzie AC Milan.

To już 43. edycja turnieju rozgrywanego na Estadio Mestalla. W spotkaniu o Trofeo Naranja, będącym ostatnim sparingiem Valencii przed sezonem i jednocześnie pierwszym przed własną publicznością, Los Ches podejmą włoski Milan. Dodatkowego smaczku spotkaniu dodaje fakt, iż po długich negocjacjach Włosi pozyskali w bieżącym okienku transferowym zawodnika Valencii, Adila Ramiego.

Termin rozgrywania turnieju uległ nieznacznemu opóźnieniu z racji wymiany murawy na Estadio Mestalla. Spotkanie w ramach Trofeo Naranja poprzedzone będzie oficjalną prezentacją zespołu. W ubiegłorocznej edycji tych rozgrywek triumfował zespół gospodarzy, pokonując grecki Olympiakos 2:1 po golach Banegi i Postigi.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. dexter17.07.2014; 08:54
dexterNie jestem mściwy,ale chciałbym aby Ramiemu zniknął uśmieszek z twarzy. Chciałbym zobaczyć silną Valencię,która zmiata Milan.