VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Viera: „Gra sprawia nam przyjemność”

Arkadiusz Bryzik, 16.07.2014; 13:51

Kilka słów od Hiszpana

Po wczorajszym zwycięskim meczu z Bayreuth, jeden z głównych architektów sukcesu, Jonathan Viera, podzielił się kilkoma spostrzeżeniami na temat pierwszych dni zgrupowania. Hiszpan nie ukrywał, że w Valencii czuje się bardzo dobrze.

„Ciężko pracujemy by osiągać dobre wyniki i to dobre uczucie. Strzelone gole zawsze dodają motywacji i pokazują, jak ważny jest wysiłek włożony w przygotowania” — stwierdził Viera. „Chcemy rozpocząć sezon w jak najlepszej formie psychicznej i fizycznej”.

„Nowe stroje są bardzo komfortowe. Wiedzieliśmy, że Adidas jest świetną marką i cieszymy się ze współpracy” — ocenił nowe koszulki Hiszpan.

„Byłem lekko zdenerwowany, ponieważ miałem drobny problem z kolanem, ale lekarz powiedział mi, żebym się nie przejmował. Na chwilę obecną wszystko jest w porządku i pracuję z resztą grupy” — zakończył pomocnik.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS16.07.2014; 15:51
LukasZ_NSViera znowu zaczyna przynajmniej grać super przed rozpoczęciem sezonu, ciekawe czy tym razem dostanie szansę... w tamtym roku grał dobrze, a i tak poszedł na wypożyczenie..