VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Sevilla nie dla Guaity

Kamil Guziak, 14.07.2014; 22:59

Emery znalazł konkurenta dla Beto

Jak się okazało plotki mówiące o tym, że Guaita miałby przenieść się tego lata do stolicy Andaluzji okazały się wyłącznie plotkami. Do drużyny prowadzonej przez Unaia Emery’ego dołączył bowiem dotychczasowy golkiper Las Palmas – Mariano Barbosa.

„Mariano Barbosa podpisał dzisiaj umowę z Sevillą. Życzymy mu powodzenia na nowym etapie jego kariery” – takie słowa padły dziś z ust Prezydenta UD Las Palmas – Miguela Ángela Ramíreza. Transfer ten zamyka drogę Vicente Guaity do gry w drużynie, która wygrała w zakończonym niedawno sezonie Ligę Europy.

Mimo, iż relacje Guaity z Emerym są bardzo dobre, transakcja nie doszła do skutku. Na placu boju pozostają jednak jeszcze dwie drużyny, które rzekomo miały się interesować wychowankiem Valencii, a więc Real Sociedad oraz Getafe. Póki co, są to jedynie prasowe dywagacje, bowiem do klubu nie wpłynęło żadne zapytanie o hiszpańskiego bramkarza.

Transfer Barbosy kosztował Sevillę całe 150 tys. €, tyle bowiem wynosiła klauzula odstępnego zapisana w kontrakcie niespełna 30-letniego Argentyńczyka.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.