VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Fede: „Chcę się rozwijać”

Bartłomiej Płonka, 13.07.2014; 16:33

Krótki komentarz Argentyńczyka

Fede Cartabia został na rok wypożyczony do beniaminka Primera División, Cordoby. Sam piłkarz krótko skomentował cała sytuację zapewniając, iż jest zadowolony z przenosin na Estadio Nuevo Arcángel.

„Jestem szczęśliwy, ponieważ chciałem przejść na zasadzie wypożyczenia do Cordoby. Mam nadzieję, że rozegram bardzo dobry sezon. Chcę tutaj dorosnąć, jako piłkarz i wrócić kiedyś do Valencii, by grać w pierwszej drużynie” – przyznał skrzydłowy. Przypomnijmy, że Fede został wypożyczony na rok z opcją wykupu, która wynosić ma około 8 milionów euro.

„Nie wiem ile dostałbym szans gry w Valencii. Gdybym pozostał może mógłbym niedługo na to pytanie odpowiedzieć. Myślę, że roczny pobyt w Cordobie będzie dla mnie najlepszy” – dodał. W zeszłym sezonie Fede w sumie wystąpił w 40 spotkaniach licząc każde rozgrywki i zdobył trzy bramki – wszystkie w Lidze Europy.

Fede w sobotę opuścił zgrupowanie Valencii w Niemczech i wrócił do Hiszpanii. W nadchodzącym tygodniu ma przejść badania medyczne i zostać zaprezentowany, jako piłkarz beniaminka Primera División.

Kategoria: Wywiady | Marca.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS13.07.2014; 21:37
LukasZ_NSDużo grał u nas... Czyżby w klubie było wiadome, kto przyjdzie? Rodrigo etc, że bał się, że nie będzie miał miejsca w składzie?