VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

De Paul: „Jestem gotowy”

Arkadiusz Bryzik, 12.07.2014; 22:06

Konferencja młodego pomocnika

Jeden z tegorocznych transferów, Rodrigo De Paul, pojawił się na konferencji prasowej podczas zgrupowania w Niemczech. W kilku słowach opisał swoje pierwsze wrażenia od czasu przybycia do Walencji, przypomniał, że nie boi się konkurencji i zapowiedział walkę o miejsce w pierwszym składzie.

„Jestem gotowy” — zapewnił na samym początku konferencji prasowej młody pomocnik. „Przyjście do takiego klubu jak Valencia to ogromne wyzwanie i duża odpowiedzialność, ale ja lubię wyzwania. Podoba mi się perspektywa pracy w tak wielkim klubie i myślę tylko o kontynuowaniu pracy i zaprezentowaniu się jak najlepiej w sparingach” — kontynuował.

„Valencia to wielki klub, zarówno na poziomie organizacyjnym jak i sportowym. Staram się jak najlepiej zaadoptować do grupy” — stwierdził, po czym dodał: „Przyszedłem tutaj dla Valencii, nie dla Pizzi\'ego”.

„Poznajemy pomysły nowego trenera. Często po zakończonych treningach przekazuje nam dodatkowe uwagi. Pierwsze wrażenie jest bardzo dobre” — komplementował Nuno Argentyńczyk.

„Miałem dobry kontakt z Fede w ostatnich dniach i szkoda, że musiał odejść. Mam nadzieję, że wypożyczenie okaże się dla niego dobrym wyborem” — skomentował ostatni ruch transferowy Valencii. „Ja sam najlepiej czuję się na pozycji mediapunta, ale równie dobrze mogę występować jako prawy czy lewy skrzydłowy. Nie ma dla mnie różnicy. Nie boję się konkurencji i będę walczył o swoje miejsce w drużynie”.

Czytaj również: OFICJALNIE: Fede wypożyczony

„To jasne, że po przyjściu tutaj najłatwiej było mi się dogadać z innymi Argentyńczykami, ale staram się zaprzyjaźnić z każdym” — dodał na koniec. „W finale będę kibicował oczywiście Argentynie. Starałem się nakłonić kolegów z zespołu do wspierania mojej reprezentacji” — zakończył.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. KempesVCF12.07.2014; 22:15
KempesVCFNo przecież nie będą kibicować Niemcom... :D
2. LukasZ_NS12.07.2014; 23:01
LukasZ_NSJa będę ! :D Muller 2 bramki - go go go !
3. LimaK13.07.2014; 13:07
Liczę na niego :)