VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vinícius: „Muszę ciężko pracować”

Bartłomiej Płonka, 12.07.2014; 01:36

Krótka wypowiedź Brazylijczyka

Vinícius Araújo podczas zgrupowania w Niemczech udzielił krótkiej wypowiedzi w której przyznał, iż pragnie pozostać w walenckim zespole. Brazylijczyk słów kilka poświęcił Diego Alvesowi.

„Zaczynam od zera i wiem, że obserwowana jest praca wszystkich od początku. Zdaję sobie sprawę, że muszę ciężko pracować i dobrze przygotować się do sezonu” – rozpoczął. Vinicuis Araujo w Valencii jest od stycznia, jednak nie mógł liczyć na regularne występy. 21-latek spędził na boisku ledwie nieco ponadto 90 minut.

„To będzie bardzo ważny rok dla klubu” – słusznie stwierdził. Valencia będzie chciała wrócić do Ligi Mistrzów, co jest celem na nadchodzący sezon. Sam Araujo pragnie być jednym ze współautorów sukcesu: „Chcę tu zostać, strzelać dużo goli i pomóc Valencii” – zapewnił.

Na koniec snajper odniósł się do przedłużenia umowy z klubem przez swojego rodaka, Diego Alvesa: „Jest to osoba, która wiele mi tutaj pomogła w adaptacji i wciąż jest moim przyjacielem. Zbieram cenne boiskowe doświadczenie od Diego i zawsze mogę na niego liczyć. To bardzo dobry piłkarz”.

Kategoria: Wywiady | plazadeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.