VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Espinosa nie trafi do Valencii

Karol Kotlarz, 11.07.2014; 15:57

Pomocnik zasila Villarreal

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, Javier Espinosa nie wzmocni Valencii. Pomocnik, którego ostatnim klubem była Barcelona B, zasili szeregi ligowego rywala – Villarreal.

Javier Espinosa González miał dołączyć do drużyny z Estadio Mestalla na zasadzie wolnego transferu, po wygaśnięciu umowy z Barceloną. Takie informacje dochodziły głównie z katalońskich źródeł. Natomiast walenckie media zachowały ostrożność podając, iż poza Valencią zainteresowanie zawodnikiem przejawiają również FC Porto i Villarreal.

Przedłużające się negocjacje z Los Ches sprytnie wykorzystała drużyna Villarreal. To właśnie El Submarino Amarillo ubiegła Valencię na rynku transferowym, potwierdzając dziś podpisanie 3 – letniej umowy z Espinosą. 21 – letni pomocnik trafi na El Madrigal na zasadzie wolnego transferu.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS11.07.2014; 16:26
LukasZ_NSBrawo...


A Portu definitywnie odszedł? Czy to tylko wypożyczenie ?
2. Y4R011.07.2014; 16:56
U nas by się zmarnował. W Żółtych się wypromuje. To dobry klub, stawiają na młodzików. Tam przynajmniej nie są ślepi i opóźnieni w działach np podpisanie kontraktu.
3. Y4R011.07.2014; 16:59
Dodam tylko, czemu z Bernatem nie podpisaliśmy umowy już wcześniej rok temu. Przecież każdy wiedział, że na nim się nie straci był wart w najgorszym wypadku 5mln, w najlepszym więcej niż Alba, może nawet później jak Villa.
Niech zacznie się coś rozkręcać i chcę ten nowy sezon. Za dużo nie wiadomych, właściciel, trener, nowi piłkarze.