VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Rami w Milanie

Arkadiusz Bryzik, 11.07.2014; 13:30

Koniec sagi transferowej

Media w Walencji są zgodne: osiągnięte zostało porozumienie pomiędzy Valencią a AC Milanem, dzięki czemu Adil Rami zostanie na dniach nowym piłkarzem mediolańskiego klubu. Kwota transferu ostatecznie wyniosła 4,25 miliona euro.

Porozumienie między stronami potwierdził Adriano Galliani, wiceprezes Milanu. Potwierdził on również plotki, które mówiły o tym, iż Adil Rami z własnej kieszeni pokrył różnice między ofertą z Włoch a wymaganiami Valencii. Mówi się, że Francuz dopłacił aż 500 tys. euro.

Rami zwiąże się z Milanem 3-letnim kontraktem. Jego dotychczasowa umowa z Valencią wygasała 2015 i ani klub, ani sam zawodnik nie byli zainteresowani jej przedłużeniem.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. lisovski11.07.2014; 13:44
lisovskiKoniec końców okazało się że to niezły debil.
Zapłacił za to żeby grać widać nie jest taki dobry jeżeli nie pojawiła się inna opcja. A Milan swoja drogą to niezłe dno żeby robić taką szopkę.
2. davidvilla11.07.2014; 13:50
Musi faktycznie robić furorę w tych Włoszech, skoro klub żałuje na niego dodatkowych 500 tysięcy Euro.

Dobrze się stało, że powoli pozbywamy się szrotu, ale wciąż brak piłkarzy, którzy mogliby stanowić o realnej sile zespołu.
3. fundmental11.07.2014; 14:20
Super! Dobrze, ze chociaż tyle udało się wyciągnąć za tak nielojalnego gracza. Podobno największy wpływ na przenosiny do Mediolanu miała jego kobieta, która chce się zająć modelingiem. Co do spekulacji transferowych to chce, by Rodrigo i Andre Gomez do nas przyszli. Jackson od początku był moim faworytem na wzmocnienie ataku. Teraz, sprowadzenie Kolumbijczyka bedzie łatwiejsze, bo Atletico juz ma Mandzukica. Enzo Perez? Zdecydowane-NIE!! nie potrzebujemy rzemieślnika za 30 baniek. Ani troche mnie on nie przekonuje. Fuego, Parejo,de Paul, Andre + ewentualnie Cambiasso/Romeu i uwaga...Ever! Dałbym Banedze kolejna szansę, bo on jest naprawdę dobrym piłkarzem, tylko Nuno musi go za mordę chwycić. Bede bardzo szczęśliwy, jeśli nasza drużyna na przyszły sezon bedzie wyglądała następująco:
Alves
Pereira/Barragan-Mathieu-Otamendi-Gaya/Cichoko
Feghouli/Rodrigo-Parejo/Fuego-Gomez/Banega-de Paul/Valbuena
Paco-Jackson

co Wy na to?
AMUNT!!!
4. arrr11.07.2014; 16:13
arrrałaaaaaa
włosi są żałośni, mała kasa i jeszcze piłkarz musiał dopłacić.

Widać, że zależało mu na pozostaniu w Milanie... jak go stać to niech dopłaca do biznesu ;)