VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Jonas odrzucił ofertę Tigres

Karol Kotlarz, 09.07.2014; 16:00

Napastnik chce pozostać w Europie

Niemal pewne jest, że Jonas Gonçalves opuści Valencię. Jak donoszą niektóre źródła, w ostatnich dniach ofertę za napastnika złożyło meksykańskie Tigres, jednak O'Detonador odrzucił ich ofertę. Brazylijczyk chciałby nadal grać na Starym Kontynencie.

Meksykański zespół miał zaproponować Valencii 5 mln euro za Jonasa. Napastnik uznał jednak, iż jego czas gry w Europie jeszcze nie minął i odrzucił korzystną pod względem finansowym ofertę Tigres. To nie pierwszy raz, kiedy Meksykanie biorą na cel brazylijskiego napastnika Valencii. Cztery lata temu ten sam klub chciał pozyskać Jonasa z Gremio, jednak kwota 10 mln euro skutecznie odstraszyła włodarzy Tigres.

Kontrakt Jonasa z Valencią wygasa za rok, wobec tego letnie okienko transferowe może być ostatnią szansą na sprzedaż napastnika. Ponadto zajmuje on jedno z miejsc przeznaczonych dla graczy spoza Unii Europejskiej. Brazylijczyk chciałby kontynuować grę w Europie. Według nieoficjalnych doniesień zainteresowane Jonasem są kluby z Anglii, Portugalii i Włoch. Niedawno informowaliśmy o zainteresowaniu napastnikiem włoskiego Hellas Verona, w grę miała wchodzić kwota 4 mln euro.

Kategoria: Transfery | plazadeportiva.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.