VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Otamendi: „Jestem podekscytowany”

Bartłomiej Płonka, 05.07.2014; 13:46

Pierwsza wypowiedź Argentyńczyka

Nicolás Otamendi w sobotni poranek przyleciał do Walencji. Argentyńczyk od razu udzielił pierwszej wypowiedzi, w której podkreślił, że jest niezwykle podekscytowany przenosinami na Estadio Mestalla.

Otamendi dzisiaj rano wylądował w Walencji, gdzie już w poniedziałek rozpocznie z Los Ches okres przygotowawczy. „Jestem tutaj, gdzie chciałem być od początku. Ostatnie dni na własną rękę przygotowywałem się do okresu przygotowawczego. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia pretemporady. Czuję się podekscytowany i chcę zostawić wszystko dla Valencii” – opowiadał.

„Valencia to wielki klub, jeden z największych w Hiszpanii i zawsze musi mierzyć jak najwyżej i walczyć o mistrzostwo. Miejsce takiego zespołu jest także w Lidze Mistrzów i będziemy chcieli za wszelką cenę tam jak najszybciej tam wrócić” – zapowiadał. Chwilę później Nico przyznał, iż otrzymał inne oferty, ale wybrał VCF: „Miałem oferty z innych klubów, ale kiedy zgłosiła się Valencia od razu wiedziałem, że chcę tu przejść. Spędziłem krótki czas w lidze brazylijskiej, ale teraz cieszę się, ze jestem już w Walencji”.

Na koniec obrońca krótko odniósł się do nowego szkoleniowca Valencii, Nuno Espirito Santo: „Miałem do czynienia z portugalską szkołą trenerską i mogę mówić o niej tylko dobrze”.

Kategoria: Wywiady | superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. 19Piter9705.07.2014; 13:59
19Piter97Witamy na pokładzie "Pitbull" ! xD
2. cichyjoe05.07.2014; 16:49
Nie wiadomo czy się sprawdzi.
3. LimaK08.07.2014; 13:35
Powodzenia!