VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ruiz wróci do Espanyolu?

Bartłomiej Płonka, 04.07.2014; 10:26

Stoper na celowniku Papużek

Poważana kontuzja Hectora Moreno sprawiła, iż kataloński Espanyol na gwałt potrzebuje nowego obrońcy. W orbicie zainteresowań Papużek znalazł się ponoć ich były zawodnik, Victor Ruiz.

Reprezentant Meksyku nabawił się poważniej kontuzji pękniętego piszczela podczas mundialu w Brazylii. 26-latek przeszedł już operację i pauzować ma nawet 6 miesięcy, co sprawia, że Espanyol potrzebuje nowego defensora. Jednym z zainteresowanych rzekomo jest Victor Ruiz, który w przeszłości występował już w barwach tego klubu.

Ruiz to wychowanek Espanyolu. W styczniu 2011 roku Victor opuścił Cornellá El-Prat i przeszedł do Napoli, gdzie jednak wystąpił w ledwie sześciu spotkaniach. Sześć miesięcy później przeniósł się Do Valencii za kwotę ośmiu milionów euro. Choć początki przygody piłakrza z Los Ches były obiecujące z czasem Ruiz przegrał walkę o pierwszy skład z Adilem Ramim, Ricardo Costą czy Jeremym Mathieu.

Przyszłość Ruiza nie jest jeszcze wyjśniona, jednaże sam zawodnik jakiś czas temu narzekał na małą ilość gry. Przyszłość 25-latka poznana zostanie najpewniej niebawem, jednakże najpierw musimy czekać na zakończenie procesu sprzedaży.

Kategoria: Transfery | Plazadeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. KilyVCF04.07.2014; 13:26
KilyVCFOstatnie "sukcesy" Ruiza to gra na DM,
To i przytoczone nazwiska z którymi przegrywał skład dużo mówią o jego przydatności.
Ruiz jest w VCF tak długo z tego samego powodu co Guaita. Chętnego naleźć będzie bardzo ciężko.
Daliśmy za niego 8 baniek, a nam nikt nie da 3.