VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

SONDA: Napastnik na gwałt potrzebny

Redakcja, 03.07.2014; 13:24

Wyniki czerwcowej sondy

Po niecałym miesiącu prezentujemy wam wyniki sondy, w której pytaliśmy was o pozycję, na której klubowi przydałoby się najwięcej wzmocnień. Choć walka byłą wyrównana, ostatecznie zdecydowaliście, iż najbardziej potrzeba nam klasowego napastnika.

Pytanie, które postawiliśmy, brzmiało: \"Która z pozycji wymaga największych wzmocnień przed sezonem?\". Łącznie oddano 471 głosów.Do dyspozycji oddaliśmy Wam 6 opcji wyboru. Wyniki prezentują się następująco:

Napastnik — 182 głosy — 38.6%

Środkowy pomocnik — 162 głosy — 34.4%

Środkowy obrońca — 91 głosów — 19.3%

Skrzydłowy — 20 głosów — 4.2%

Bramkarz — 9 głosów— 1.9%

Boczny obrońca — 7 głosów — 1.5%

Komentarz

Jak widać, do samego końca nie było pewne, która opcja uzyska najwięcej głosów. Ostatecznie przewaga napastnika nad środkowym pomocnikiem wyniosła 20 głosów. Warto wspomnieć, że w ostatnim miesiącu pojawiły się plotki transferowe, łączące z Valencią zarówno klasowego napastnika, Jacksona Martineza czy Rodrigo, jak również klasowego pomocnika, Enzo Pereza i Andre Gomesa. Zdaniem mediów wszystkie te transfery są niemal gotowe i gdy tylko (jeśli) Peter Lim zostanie nowym właścicielem Valencii, piłkarza zasilą jej szeregi.

Nieco mniej głosów uzyskała opcja z środkowym obrońcą; zdaje się, że Nico Otamendi i Jeremy Mathieu są parą, która spełnia wasze wymagania. Ostatnie 3 miejsca łącznie zgromadziły raptem 36 głosów i można przypuszczać, że te pozycje są dobrze obsadzone.

Pytanie na dziś

1 lipca za nami, okienko transferowe rozpoczęło się. W bieżącym miesiącu chcemy dowiedzieć się, który z wypożyczonych zawodników powinien zostać w Walencji na kolejny sezon. Do dyspozycji macie 7 opcji.

Zapraszamy i zachęcamy do głosowania.

Kategoria: Komentarze redakcji | własne skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Che03.07.2014; 17:57
Jakby to miał byc taki Jakcson to bardzo dobrze ale chce Roma podobno
2. pedro903.07.2014; 21:54
W moim odczuciu kolejna sonda tego typu jest w obecnej sytuacji VCF bardziej niż abstrakcyjna. VCF jest w centrum niepradopodobnych turbulencji, przyszłość klubu jest zagrożona, więc takie zabawy nawet dla samej zabawy nie mają sensu. To trochę tak jakby siedzieć na łamiącej się gałęzi i liczyć jabłka jakie nas niej mają wyrosnąć.
Może lepsza byłaby ankieta na temat Lima?
Kupi czy nie kupi? Chcemy go czy nie?