Wypożyczeni – raport

Karol Kotlarz, 12.05.2014; 20:09

Jedynie czterech wypożyczonych przez Valencię graczy wybiegło na boiska w minionym tygodniu. Po długiej nieobecności na plac gry wrócił Aly Cissokho. Problemy ze zdrowiem dotknęły Banegę, który z infekcją płuc trafił do szpitala. Zapraszamy do lektury raportu przedstawiającego poczynania naszych graczy.

Obrońcy

Adil Rami (AC Milan) – 90 minut Francuza w spotkaniu z Atalantą, zakończonego porażką Rossonerich 1:2.

Aly Cissokho (Liverpool FC) – trener Liverpoolu Brendan Rodgers zdecydował się wpuścić Francuza na drugie 45 minut spotkania z Newcastle. Ostatni mecz sezonu The Reds wygrali 2:1.

Andrés Guardado (Bayer Leverkusen) – Meksykanin spędził całe spotkanie z Werderem Brema na ławce rezerwowych. Bayer pokonał rywala 2:1. W minionym tygodniu trener reprezentacji Meksyku Miguel Herrera postanowił, że Guardado znajdzie się w 23 – osobowej kadrze na Mundial w Brazylii.

Pomocnicy

Éver Banega (Newell’s Old Boys) – pomocnik nie wystąpił w wygranym 4:2 spotkaniu z All Boys z powodów zdrowotnych. Argentyńczyk trafił do szpitala z infekcją płuc, będącą skutkiem nie do końca wyleczonego zapalenia płuc. W poniedziałek Éver opuścił szpital, o czym poinformował za pomocą Twittera:

Według ostatnich doniesień Banega ma pewne miejsce w kadrze Argentyny na zbliżający się Mundial. Potwierdzeniem tej informacji ma być lista zawierająca nazwiska, rozmiary koszulek i butów sztabu szkoleniowego i piłkarzy dostarczona do producenta strojów Argentyńczyków. Oto fragment z nazwiskiem grającego obecnie w Newell’s pomocnika:

Jonathan Viera (Rayo Vallecano) – Hiszpan nadal leczy kontuzję, w związku z czym nie pojawił się w kadrze meczowej na spotkanie z Villarreal. Rayo nie sprostało przeciwnikowi, przegrywając 0:4.

Carles Gil (Elche CF) –młody pomocnik wyszedł w pierwszym składzie przeciwko Barcelonie i został zmieniony po 79 minutach. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Napastnicy

Dorlan Pabón (Sao Paulo) – 24 minuty napastnika w spotkaniu z Corinthians, zakończonego remisem 1:1. Kolumbijczyk zmienił w 66. minucie Ademilsona.

Hélder Postiga (Lazio Rzym) – przerwa w grze Portugalczyka z powodu urazu nadal trwa. Pod jego nieobecność Rzymianie przegrali z Interem 1:4.

Kategoria: Ogólne | plazadeportiva.com | własne skomentuj Skomentuj (0)